כולנו יחד 2, ציון ואחיו, עולם הסטפס, בנות 5
חדש בטלוויזיה – יום רביעי, 24 בפברואר, 2016 / שי שגב

22:00 כולנו יחד 2 | Togetherness 2, ערוץ Yes Oh


עונה חדשה לקומדיה מבית HBO, פרי עטם של האחים ג'יי דופלאס ומארק דופלאס ("הליגה", "ג'ף שחי בבית"), על ארבעה אנשים המתקרבים לשנות ה-40 שלהם המתגוררים באותו בית בפרוורי לוס אנג'לס ונאבקים לשמור על שפיותם, על החלומות שלהם ועל מערכות היחסים שבחייהם. ספוילר - במהלך העונה השנייה נגלה איך השפיעה בגידתה של מישל על מערכת היחסים שלה עם בראט.

22:00 ציון ואחיו | Zion and His Brother, ערוץ Yes קולנוע ישראלי


דרמה של ערן מירב בכיכובם של צחי גראד ורונית אלקבץ. ציון (ראובן בדלוב) ואחיו הגדול מתגוררים עם אמם החד הורית (אלקבץ) אשר חולמת לעבור עם החבר שלה (גראד) למקום טוב יותר על הכרמל ובקושי מצליחה לגדל את שני הבנים. כמה ימים לאחר שציון מאבד את נעליו בים, הוא מוצא אותם על רגליו של סלומון, נער אתיופי שמוכר פרחים בכניסה לשכונה. ציון קורא לאחיו הגדול להתמודד מול הנער החזק ממנו ושני האחים יוצאים למרדף אחריו. כשהאח הבוגר לוקח צעד אחד רחוק מידי, העניינים יוצאים משליטה ומדרדרים לסיטואציה עליה הם לא מספרים לאיש. מכאן ואילך הסוד מערער את יחסי האחים המתמודדים עם שאלות של מוסר ונאמנות, קנאה והתבגרות. ישראל, 2009.

22:10 עולם הסטפס | Tap World, ערוץ Yes דוקו


זוכה פרס חביב הקהל – Filmfest DC 2015. בפרויקט מיוחד, רקדני סטפס (אמנות מחול שמקורה באמריקה) התבקשו על ידי יוצרי הסרט לחלוק את חוויותיהם מהמסע האישי שלהם בעולם הסטפס ולשלוח קטעים ב-YouTube. 115 רקדנים מ-12 מדינות ובכל הגילאים, שלחו קטעי וידאו ליוצרי הסרט, מתוכם נבחרו הרקדנים הטובים והמעניינים ביותר להשתתף בסרט (כמו גם כמה מהמאסטרים המובילים של הסטפס היום) – להפגין את הריקוד שלהם, לספר את סיפורם, ולהקפיץ אותנו מהכורסה. בימוי: דין הארגרוב. 72 דקות, ארה"ב, 2015. סרט חביב וקטן, עם הרבה אומץ להסתובב בעולם ולאתר את רקדני הסטפס הטובים ביותר. ציון: 


22:30 בנות 5 | Girls 5, ערוץ Yes Oh


העונה החמישית לקומדיה, פרי עטה של לנה דנהאם, העוקבת אחר קבוצת חברים בשנות העשרים לחייהם, שחיים בניו יורק, העליות והמורדות שהם חווים. ספוילר - בפתיחת העונה החמישית, האנה, נכון לרגע זה, מניחה לשאיפות הכתיבה שלה, וממשיכה לעבוד כמורה לצד החבר החדש שלה (שהוא באופן מרענן מאוד, בחור טוב), פראן, מערכת יחסים שחבריה וסביבתה מעודדים אותה לא להרוס, אך נראה שהם מתקשים להסתדר עם מערכת היחסים הקרובה שלה עם אלייז'ה. בינתיים, מרני מתכוננת לחתונתה עם בן זוגה המוזיקלי דסי, אך כשהם חוזרים מירח הדבש, היא מבינה שהיא זקוקה ליותר חופש ומקום משל עצמה. ג'סה, שלומדת להיות תרפיסטית, מנסה להישאר בדרך הישר, בעודה מנהלת מערכת יחסים חדשה, ושושנה, שחוזרת לזמן קצר לארה"ב בשביל להשתתף בחתונתה של מרני, משגשגת בעבודתה החדשה ביפן, שם היא מפלרטטת עם הבוס שלה, למרות מערכת היחסים בשלט רחוק שלה עם סקוט. לאחרונה בישרה HBO שעונתה הבאה של בנות – העונה השישית, תהיה עונת הסיום של הסדרה.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !