הרפתקאותיו של קפטן הרלוק, מי רוצה לעשות היסטוריה? 2, סוד קטן ומלוכלך, שף
יום שישי, 24 באפריל, 2015 / שי שגב

17:00 הרפתקאותיו של קפטן הרלוק | Harlock: Space Pirate, ערוץ Yes5


סרט הרפתקאות מדע בדיוני אודות קרב ענקים המתרחש כבר שנים ארוכות ברחבי החלל החיצון. שנים לאחר שבני אדם גורשו מכדור הארץ, שארית האנושות מתכננת לקחת בחזרה את הכוכב מידי השליטים המושחתים שמחזיקים אותו. את המתקפה מוביל קפטן הרלוק עם צוות החלל הנאמן והאמיץ שלו. דיבוב ליפנית: שון אוגורי, ג'סיקה בון. במאי: שינג'י ארמקי. יפן, 2013. 
שפע קטעי פעולה וקרבות חלל אינם מצליחים לחפות על דלות הרגש, דמויות שטוחות ועל תוכן אלים ומבולבל. לא לקפטן הזה פיללנו. ציון: 

18:00 מי רוצה לעשות היסטוריה? 2 | Pawnography 2, ערוץ ההיסטוריה


עונה חדשה לשעשועון היחיד שלא רוצה שהמשתתפים ינצחו בו. מתחרים בעלי ידע בטריוויה היסטורית, מתמודדים זה נגד זה, ונגד כוכבי "היסטוריה למכירה": ריק הריסון, קורי הריסון ו...צ'אמלי. הפרס לזוכה בשעשועון הוא כסף מזומן, לצד פריטים יקרי-ערך מהחנות עצמה, ולא סתם מהחנות - אלא מהאוסף הפרטי של הריסון.

22:00 סוד קטן ומלוכלך | Jodi Arias: Dirty Little Secret, ערוץ לייפטיים


טניה ריימונד ("אבודים") מככבת בדרמת פשע מינית המבוססת על סיפור חייה האמיתי של ג'ודי אריאס. אריאס, 28, דקרה, שיספה את גרונו וירתה בראשו של בן זוגה לשעבר אחרי שגילתה כי הוא עומד לעזוב אותה לטובת אחרת. בתחילה טענתה לחפותה, אך לאחר מכן שינתה את גרסתה להגנה עצמית. המשפט הפך לקרקס תקשורתי בזכות תיאורים מינים מפורטים אותם סיפקה אריאס בליווי צילומים של חיי המין שלהם. בנוסף, חשבון טוויטר שפתחה עבורה חברה טובה סיפק עבור אריאס במה לפרובוקציות.

22:00 שף | Chef, ערוץ Hot גולד

לפרטים נוספים, יום רביעי 06 באפריל, 2015, בשעה 21:30 בערוץ Yes1

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !