דטרויט, נשים קטנות: LA 7, קווין ג'יימס: אסור לא לוותר
חדש בטלוויזיה – יום שלישי, 24 באפריל, 2018 / שי שגב

22:00 דטרויט | Detroit, ערוץ Yes3


דרמת אקשן מורטת עצבים, המגוללת מקרה אמיתי שהתרחש בדטרויט בשנת 1967, ובו מפגש טעון בין צעירים אפרו-אמריקנים לשוטרים לבנים חמומי מוח, הוביל למותם של שלושה אנשים, והתפתח לכדי אחת המהומות הגדולות בתולדות ארה"ב על רקע גזעי. שחקנים: ג'ון בויגה, אנתוני מקיי, דניאל וושינגטון. במאית: קתרין ביגאלו. ארה"ב, 2017. אירוע טראגי המשורטט היטב, תוך משחק מצוין וכואב. ציון: 


22:45 
נשים קטנות: Little Women: LA 7 | 7 LA, ערוץ לייפטיים


במהלך שש העונות הראשונות, הנשים הקטנות חוו הצלחות וכישלונות, במערכות היחסים, במשפחות והקריירות שלהן. העונה החדשה מתמקדת בהעצמה הנשית של טרה, טוניה, כריסטי, אלנה וג'סמין. מתחרות עזה ודרך אירועים אמוציונליים ומאתגרים, החיים קצרים מדי מכדי לבזבז אנרגיה היכן שלא חייבים. הנשים מוכנות להתמודד עם הרפתקאות חדשות, לדחוף גבולות, להילחם בדעות קדומות ולכבוש את הפחדים. העונה השביעית מסמלת שינויים משמעותיים בחייהן של כל הנשים הקטנות של אל-איי. בעונה הזו, הנשים הקטנות כובשות את הפחדים שלהן, ומותחות את הגבולות של חברויות והצלחה.

קווין ג'יימס: אסור לא לוותר | Kevin James: Never Don’t Give Up, נטפליקס | Netflix


קווין ג'יימס חוזר לבמה לאחר הפסקה ארוכה, במופע סטנד-אפ ידידותי למשפחה, שבו הוא מדבר על אבהות, על מעריצים, על סלידתו מאלרגיות ועוד.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !