מזל תאומים, WPT 11, אפיזודס 4, מישהו יודע את שמי
חדש בטלוויזיה - יום רביעי, 24 ביוני, 2015 / שי שגב

21:00 מזל תאומים | ...Better Late, ערוץ Yes דוקו


אחרי 15 שנים של ניסיונות כושלים להביא ילדים לעולם, מצליחים רותי, בשנות ה-50 לחייה, ובעלה איציק, כמעט בן 70, להיכנס להריון. בדיקת האולטרה-סאונד מראה כי היא נושאת ברחמה תאומים. אלא שלמרות המזל הטוב שהביאו התאומים לחיי הזוג, משהו לא צפוי משנה את כל התוכניות. לאחר לידת התאומים, מציפה חדוות החיים את הבית. למרות האמצעים הדלים וההורות המאוחרת, זוכים הילדים לחום ואהבה רבה. אלא שלרוע מזלו של איציק, החיים משתבשים בין לילה, והחֲזַקה על ילדיו האהובים עומדת לַמבחן הקשה ביותר שניתן לתאר. במשך כעשר שנים תיעד הבמאי, איל טוויזר, אחיינו של איציק, את הדרמה המשפחתית רבת התהפוכות, ומביא סיפור מטלטל על אמונה, על אהבה ועל מסירות - כנגד כל הסיכויים. בימוי, צילום ועריכה: איל טוויזר. ישראל, 2015.

22:00 WPT 11, ערוץ אגו


משחקי הפוקר יוצאים מהחדרים האפלוליים של בתי הקזינו ועוברים לפריים טיים של הטלוויזיה עם העונה האחת עשרה של אליפות הפוקר העולמית. כל המשחקים, המהלכים והשחקנים המובחרים בעולם מתכנסים באתרים נוצצים ברחבי העולם: ברצלונה, צרפת, לוס אנג'לס, ונציה,דבלין, וינה, לאס וגאס ועוד.

22:00 אפיזודס Episodes 4 | 4, ערוץ Yes Oh


העונה השלישית הסתיימה כש'פאקס!' בוטלה, דבר שאיפשר למאט להצטרף לפיילוט של אנדרו לסלי ב-NBC, ושלח את בוורלי ושיין בחזרה לאנגליה. ספוילר - בפתיחת העונה החדשה, שיין ובוורלי נאלצים לשוב להוליווד כשהסדרה חסרת החיים מחודשת ל-6 פרקים אחרונים בגלל מסע נקמה אישי של מנהל הרשת, ומסתבכים במצב בעייתי עם הפיילוט החדש והלוהט שלהם. מאט מפסיד הון בידיו של מנהל העסקים הרמאי שלו ונאלץ להסתובב בין האולפנים ולהתחנן לעבודה, וקרול מדוכאת לאחר רומן נוסף עם אחד הבוסים שלה, ששוב הסתיים בכי רע.

22:00 מישהו יודע את שמי | The Book Of Negroes, ערוץ Yes דרמה


מיני סדרה עתירת כוכבים המבוססת על רב המכר The Book of Negroes עבור רשת BET בארה"ב, בכיכובם של קובה גודינג ג'וניור, לו גוסט ג'וניור, אנג'וני אליס, ליריק בנט ובן צ'אפלין. ברוח "12 שנות עבדות", המיני סדרה משרטטת את מסעם של עבדים שחורים שנמלטו מאימת העבדות בארה"ב לחיים חופשיים בקנדה. זהו סיפורה של אמינטה דיאלו (אנג'וני אליס, "המנטליסט"), שבגיל 11 נחטפה מהכפר שלה במערב אפריקה, נמכרה לעבדות ונשלחה מעבר לים בסבל ועינויים. אמינטה נלקחת אל המטעים בדרום קליפורניה, שם היא משתמשת ברזי המיילדות אותם למדה מאימה בילדותה, והופכת לחיונית עבור בעלי האחוזה. אך כאשר תינוקה שלה נחטף ונמכר, אמינטה נודרת נדר שיום יבוא והיא תשוב אל מולדתה. ציון איי.אם.די.בי.: 7.7/10, עגבניות רקובות: 100%/100%, מטה-קריטיק: 77/100

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !