אל תוך היער, הטיול לאיטליה, החיפוש אחר האושר, איימי שומר: סטנד-אפ, משחק הוגן, סיגריה אחרונה עם רבין
חדש בטלוויזיה - יום שבת, 24 באוקטובר, 2015 / שי שגב

17:00 אל תוך היער | Into The Woods, ערוץ Yes1 


שלגיה, כיפה אדומה, סינדרלה, רפונזל ועוד דמויות אהובות מהאגדות נפגשות בעיבוד רב הכוכבים של המחזמר המצליח מברודווי. מעשה באופה ובאשתו שכה משתוקקים לילד עד שהם מסכימים לעסקה אפלה שמציעה להם המכשפה הרעה. הם יביאו לה מספר פריטים והיא כבר תדאג לשאר. במהלך החיפושים הם נתקלים בשלל דמויות מהאגדות, לא כולם תואמות את מה שסיפרו לנו כל השנים. שחקנים: מריל סטריפ, ג'וני דפ, אמילי בלאנט, ג'יימס קורדן, אנה קנדריק, כריס פיין. במאי: רוב מרשל ("שיקאגו"). ארה"ב, 2014. עיבוד קודר למדי, אך צבעוני להפליא - שילוב מתוסרט המאחד את הוליווד והצגות בברודווי. ציון: 


18:15 הטיול לאיטליה | The Trip to Italy, ערוץ Hot דרמה 

לפרטים נוספים, ראו יום שלישי, 20 באוקטובר, 2015, בשעה 22:00 בערוץ Yes3

21:30 החיפוש אחר האושר | Hector and the Search for Happiness, ערוץ Yes1 

לפרטים נוספים, ראו יום שבת, 05 בספטמבר, 2015, בשעה 15:00 בערוץ Hot פאן

22:00 איימי שומר: סטנד-טפ | Amy Schumer Live At The Apollo, ערוץ Yes Oh


הקומיקאית בעלת ההומור הכן והלא מתנצל, איימי שומר, מעלה לראשונה מופע סטנד אפ עבור רשת HBO. המופע, אותו מביים כריס רוק, צולם בפני קהל חי באולם התיאטרון האייקוני 'אפולו' בניו יורק. שומר היא כוכבת, יוצרת, כותבת ומפיקה, בעלת ראש יצירתי, פרובוקטיבי, חריף ומצחיק עד דמעות, פמיניסטית שעוסקת בעיקר בענייני נשים בלי כחל וסרק, ואינה מתנצלת על כך. היא מוכרת בעיקר ככוכבת ויוצרת הסדרה "בתוך איימי שומר", כתבה ומככבת בסרט "אסון מהלך" בבימויו של ג'ד אפטאו, ושיחקה בעבר ב-"לואי", "בנות" ו-"תרגיע".

22:00 משחק הוגן | Fair Game, ערוץ לייפטיים


נעמי ווטס ("כשנהיה צעירים"), שון פן ("מילק"), סם שפרד ונציגה משלנו (לירז צ'רכי) מככבים במותחן אקשן המבוסס על סיפור אמיתי. זהותה האמיתית של סוכנת ה-CIA, ואלרי פלאם, נחשף כנקמה על ידי הבית הלבן. זאת לאחר שבעלה העיתונאי פרסם בשנת 2003 כתבה בניו-יורק טיימס החושף שממשלת בוש ידעה שאין נשק גרעיני בעיראק והטעתה את המודיעין האמריקני כדי להצדיק את הפלישה. בעקבות חשיפת זהותה של הסוכנת, חייה הסודיים נחשפים והיא נמצאת בסכנה. במאי: דאג לימן ("קצה המחר"). ארה"ב, 2010. הסרט מבלבל וקופץ בלי הרף בין סיפור ביוגראפי למותחן פוליטי, אולם נוסק בזכות המשחק המצוין של ווטס ופן. ציון:
 


22:30 סיגריה אחרונה עם רבין, ערוץ 1 


ערב הרצח לאחר שהובל לבית החולים פצוע מכדורי הרוצח, נמצאה בכיס חליפתו קופסת סיגריות כמעט ריקה. כמרבית בני דורו, בני הארץ, רבין עישן והרבה. הסיגריה כמו הצבריות, כמו ריח שדה הקרב ורוח המפקד, הלכה עם רבין בכל הצמתים המרכזיים בחייו. במהלך הסרט חודרת המצלמה מבעד לפסקי הזמן אפופי העשן אל סוד אישיותו של האיש שהפך בחייו לאחד המנהיגים המשפיעים והנערצים בעולם. הסרט חושף לראשונה באמצעות שורה של אישים שעישנו עם רבין סיגריה באירועים, שעות ומקומות שעיצבו את אופיו ואת החלטותיו. עישנו ונחשפו לצדדים האנושיים והרגשיים של רבין שאפשרו לו לפעול כפי שפעל - ביושר, באומץ, באמינות, ובעקשנות סיזיפית חסרת פשרות, בתוך הטרגדיה רוויית המסתורין שהניעה את מהלך חייו כמפקד, כמנהיג, כשר ביטחון וראש ממשלה. תסריט, בימוי, עריכה והפקה: עדו צוקרמן ועדו בהט

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !