קרבות הברייקדנס 8, אמריקה על אופניים, נחשבים לזרים, דול ואם 2, המסע, השטיח האדום של AMA's
חדש בטלוויזיה – יום שלישי, 24 בנובמבר, 2015 / שי שגב

19:45 קרבות הברייקדנס 8 | 8 America's Best Dance Crew, ערוץ MTV


עונה חדשה לריאליטי הריקוד. מגיש הטלוויזיה ג'ייסון דונדאס מחפש את קבוצת הרקדנים השווים בעולם. בכל פרק חמישה צוותים ילחמו ראש בראש במשימות שונות בעלות מכנה משותף ובסופו קבוצה אחת תשלח הביתה.

22:00 אמריקה על אופניים | America Recycled, ערוץ Yes דוקו


הסרט האמריקני הטוב ביותר: American Documentary Film Festival 2015. שני האחים הצעירים נוח הוסין וטימותי הוסין יוצאים לחרוש את דרומה של ארה"ב על אופניים. תוך כדי המסע, שנמשך שנתיים ו-5,000 מייל, הם מחפשים את התרבויות המקומיות האלטרנטיביות ששורדות בתוך עולם של גלובליזציה – החל מקבוצה של אנשים שמתקיימים רק ממה שהם מצליחים להשיג, כולל חיות דרוסות שהם אוכלים למשל, ועד קהילה קווירית ביערות העבותים של טֶנֶסי ההומופובית. כשהם רכובים על אופניים מִחומרים ממוחזרים ותוך שהם לומדים לשרוד בדרכם לחוף המערבי, הקהילות המקומיות המתקדמות מארחות אותם וגורמות לאחים להפוך על פניו את רעיון "החלום האמריקני". בימוי: נוח הוסין וטימותי הוּסין. 97 דקות, ארה"ב, 2015.

22:00 נחשבים לזרים | Mistaken for Strangers, ערוץ 8


פרס הסרט הדוקומנטרי פסטיבל East End 2014; פרס מיוחד פסטיבל Traverse City 2013. מאט ברינג'ר הוא הסולן של להקת הרוק 'The National' המצליחה. אחיו הצעיר טום הוא במאי קולנוע שעדיין מחכה לפריצה הגדולה ובינתיים מתגורר עם ההורים בסינסנטי. ערב יציאת הלהקה לסיבוב הופעות, מאט מזמין את טום להצטרף, כאשר הוא איננו מודע לכוונתו לתעד את המסע. לאט לאט הופך סרט המסע לפורטרט כובש ומלא כנות של יחסיהם הטעונים של צמד האחים, כשברקע עומד התסכול המתמשך על שאיפות אומנותיות בלתי ממומשות. ארה"ב, 2013. סרט תיעודי בנוי ומצולם היטב, המעניק הרבה מעבר לדוקו מוזיקלי רגיל שמאחורי הקלעים. ציון: 


22:00 דול ואם 2 | Doll & Em 2, ערוץ Yes Oh


עונה חדשה לקומדיה האינטימית בכיכובה של אמילי מורטימר, כגרסה פרודית של עצמה - שחקנית קולנוע בריטית מצליחה, שמעסיקה את חברתה הטובה ביותר מילדות (דולי וולס, חברתה הטובה במציאות של מורטימר) על רקע LA, והוליווד בפרט, קומדיה סמי-מאולתרת שנכתבה על ידי מורטימר ו-וולס יחדיו. ספוילר - דול ואם כותבות מחזה לאוף-ברודווי ביחד, במאמץ לעשות משהו יצירתי ביחד, ומצליחות לגרום לאוון רייצ'ל ווד ולאוליביה ווילד, להופיע בו ולגלם את דמויותיהן. מאחר שדול עזבה סופית את לונדון לטובת לוס אנג'לס, היא מתגוררת כעת במרתף ביתה של אם ומגלה להפתעתה שלחיות בחיק המשפחה של חברתה, זה דבר בודד מאוד. כשאם מקבלת תפקיד ראשי במותחן הוליוודי לצידו של יואן מקרגור, היא מאיימת לנטוש את הפרויקט המשותף, והמחזה עומד בסכנה, אך הכאוס פורץ באמת, כשהשתיים מתחילות לשכתב את היצירה כך שתשקף את התסכול הרב שהן חשות אחת כלפי השנייה, ושחקני המחזה מאבדים אמון ביוצרות. האם יצליחו החברות הכי טובות לגשר על הפערים ולהשיב את האיזון למערכת היחסים שלהן, או שהאירועים יפרידו ביניהן לעד?

22:00 המסע | The Homesman, ערוץ Yes3

לפרטים נוספים, ראו יום שבת, 07 בנובמבר, 2015, בשעה 18:20 בערוץ Hot גולד

22:15 השטיח האדום של AMA's - פרסי המוסיקה האמריקנים 2015, ערוץ !E 


כל הכוכבים הענקיים של עולם המוסיקה כשהם צועדים על השטיח האדום, בשיא ההתרגשות, רגע לפני תחילת הטקס.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !