תיקים באפלה: התחייה, בדם קר
חדש בטלוויזיה - יום שני, 25 בינואר, 2016 / שי שגב

05:00 תיקים באפלה: התחייה | The X-Files Event Series, ערוץ Yes אקשן


מיני סדרה חדשה, בת 6 פרקים, המחזירה למסך את דיוויד דוכובני וג'יליאן אנדרסון, כסוכני ה-FBI פוקס מאלדר ודיינה סקאלי. 13 שנים לאחר סיומה של הסדרה המקורית, השלב הבא בסיפורה של "תיקים באפלה". יוצר הסדרה והמפיק הראשי שלה, כריס קרטר, חוזר לכתוב ולהפיק, ויחד עם דוכובני ואנדרסון ישובו גם מיטש פילגי בתפקיד וולטר סקינר, ו-וויליאם בי. דייויס בתפקיד 'האיש המעשן'. נראה שהסדרה מתרחשת פחות או יותר בימינו, וכעת הם חוקרים את היעלמותה הפתאומית של אישה שנחטפה בעבר על ידי חוצנים בגילומה של אנט מהינדרו, (נינה סרגייבינה מ-"האמריקנים"). כוכבים אורחים נוספים במהלך העונה יהיו ג'ואל מקהייל ("קומיוניטי", "מרק הוליוודי") כאושיית אינטרנט התומך במולדר, לורן אמברוז ("עמוק באדמה"), כוכב "עמק הסיליקון" קוניל ניינג'יאני, רובי האמל ("נקמה"), ריס דרבי ("טיסת הקונקורדים") וחוזרים להתארח: אנבת' גיש שגילמה את הסוכנת מוניקה רייס (והצטרפה לסדרה עם עזיבתו של דוכובני בעונה השמינית), שילה לארקין כמרגרט סקאלי (אמא של דיינה) ושלישית "האקדוחנים הבודדים": ברוס הארווד, טום בריווד ודין האגלונד.

22:00 בדם קר | Cold Blood, ערוץ CBS ריאליטי


אירוע הרצח בוצע ... אבל ככל שנאספות הראיות כך גובר הבלבול. הסדרה חוזרת אל זירת הפשע כדי שהצופים יוכלו לבחון בעצמכם את כל הרמזים. הסדרה משלבת בין הריגוש של המסתורין לתחושה שיוצרת דרמת פשע אמיתית. הסדרה שודרה במשך ארבע עונות מ-2008 ועד 2012. ציון איי.אם.די.בי.: 7.8/10

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !