מי לבשה את זה יותר טוב?, סודות משבוע האופנה, מכשפות 2, השבת שלי, שייקספיר – אמת או שקר?
יום רביעי, 25 בפברואר, 2015 / שי שגב

18:15 מי לבשה את זה יותר טוב? | ?Who Wore It Better, ערוץ !E 


ספיישל שבוע האופנה בניו יורק. קט סדלר ורובי לפלין בודקים את הטרנדים החמים באיפור, בגדים ושיער, ומסקרים את הפדיחות הגדולות של הכוכבות על השטיח האדום (או בתצוגות האופנה), שהגיעו לבושות באותו בגד בדיוק.

18:40 סודות משבוע האופנה | Secrets of Fashion Week, ערוץ !E 


הצצה שיקית לשבוע האופנה בניו-יורק, שהתקיים בין ה-12 ל-19 בפברואר בניו יורק. כל הרגעים הלוהטים, על המסלול ומאחורי הקלעים. המעצבים הגדולים רגע לפני שהתצוגה שלהם עלתה, ומומחים מהתעשייה סיקרו את הטרנדים החמים לעונה הקרובה ויעניקו לצופים טיפים חשובים לשדרוג הלוק.

20:45 מכשפות 2 | Every Witch Way 2, ערוץ ניקלודיאון


עונה חדשה לקומדיית המצבים. אמה, נערה בת 14, עוברת לגור עם אביה בפרברי מיאמי ומגלה שהיא מכשפה בעלת כוחות מיוחדים. היא יוצאת למסע של גילוי עצמי בלוויית ספר קסמים שירשה מאימה המנוחה ואחות בית הספר, לילי, המדריכה אותה במהלך שנת הלימודים.

21:00 השבת שלי | My Shabbat, ערוץ Yes דוקו


כיצד נראה סוף השבוע הישראלי? סרט התעודה הראשון שצולם כולו בסמארטפונים, יוצא בשאלה שמגיע לראשונה בחייו לים ביום שבת; דיג'יאית שכל השבוע מחכה למסיבה הגדולה של הסופ"ש; גוי של שבת (ערבי מוסלמי) שיושב בליבה של שכונה חרדית ומשרת את תושביה; שלושה דורות של משפחה אחת שעושים על גג ביתם מאכל יוצא דופן לארוחת השבת ועוד. הסרט הוא אקספרימנט חדשני המורכב מסרטוני סמארטפון, שצולמו ושנשלחו אל יוצרי הסרט על ידי אנשים מכל רחבי הארץ, ומתרחש בסוף שבוע אחד בישראל. בסרט מִספר סיפורים מרכזיים המתרחשים במהלך השישי-שבת ואשר ארוגים במונטאז' של עשרות נקודות מבט אישיות. באמצעות שילוב סגנוני זה מנסה הסרט להעניק לצופה התבוננות ייחודית על ההתרחשויות והמשמעויות של סוף השבוע הישראלי. סרטם של אופיר טריינין וניר פינקלשטיין. 48 דקות, ישראל, 2015.

21:50 שייקספיר – אמת או שקר? | Last Will. & Testament, ערוץ 8 (הוט)


זהו המסתורין הגדול ביותר של עולם הספרות: מי באמת עומד מאחורי יצירותיו של ויליאם שייקספיר? והאם הוא באמת היה קיים? אנשי תרבות, חוקרי ספרות והיסטוריה כגון מארק טוויין, זיגמונד פרויד, צ'רלי צ'פלין ואורסון וולס תהו כבר לפני שנים רבות האם שייקספיר, אדם בעל השכלה בסיסית ביותר, שמעולם לא עזב את מולדתו, הוא שחיבר את המחזות והסונטות המיוחסים לו? עד היום אין תשובות ברורות לשאלה הפרובוקטיבית הזאת. השחקן דרק ג'ייקובי מלווה בצוות שחקנים, ביניהם ונסה רדגרייב ו-מארק רייסלנד, ויוצאים לגלות את האמת מאחורי הסופר המפורסם והחמקמק ביותר בהיסטוריה ומגלים איש אציל ונשכח שסיפורו יכול לשנות את ההיסטוריה. ארה"ב, 2012.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !