משחקי הכס 6, בוורלי הילס 90210, פטרול משותף, אספרי: היהלום שבכתר
חדש בטלוויזיה – יום שני, 25 באפריל, 2016 / שי שגב

04:00 משחקי הכס 6 | Game of Thrones 6, ערוץ Yes Oh + בשעה 22:00


העונה השישית היא המסקרנת ביותר, מאחר שהיא העונה הראשונה שלא מבוססת על ספר בסדרה שכבר פורסם, ומשאירה את המעריצים לוטים בערפל, בלי היכולת לחזות את עלילות הגיבורים על פי התרחשויות הספר כבעבר. לאחר ההתפתחויות המפתיעות בסיום העונה הקודמת, שכללו את גורלו המדמם של ג'ון סנואו בידי המורדים בטירת שחור, היחלצותה המפוארת של דיאנריז על גבו של דרוגון מבור הלחימה ופגישתה עם המוני הדות'רקים בערבות אסוס, והשפלתה הפומבית של סרסיי ברחובות מעלה המלך, שהידיעה על מותה של מירסלה עדיין לא הגיעה אליה, שורדים מכל רחבי ווסטרוז ואסוס מתקבצים ומתקדמים בנחרצות דרך גורלם האישי הלא ידוע. פנים מוכרות ייצרו בריתות חדשות כדי לשפר את סיכוייהן לשרוד, בעוד דמויות חדשות יעלו וישנו את מאזן הכוחות במזרח, במערב, בצפון ובדרום. העונה החדשה צולמה בצפון אירלנד, בספרד, באיסלנד ובקרואטיה, והצטרפו אליה השחקנים מקס פון סידוב בתפקיד העורב בעל שלוש העיניים, פרדי סטרומה ("הארי פוטר", "UnReal" ) בתפקיד דיקון טארלי, אחיו הצעיר של סאם, ג'יימס פולקנר ("אחוזת דאונטון") בתפקיד רנדיל טארלי, אביו המנוכר של סאם, פילו אסבק (קספר יול ב"הממשלה") בתפקיד יורון 'עין העורב' גרייג'וי, אחיו של באלון ודודו של ת'יאון, וגם ריצ'ארד אי. גראנט ("אחוזת דאונטון") ואיאן מקשיין ("דדווד", "ריי דונובן").

19:30 בוורלי הילס 90210 | Beverly Hills 90210, ערוץ CBS דרמה


בוורלי הילס שודרה בין השנים 1990-2000, הגדירה והכתיבה סדרות התבגרות, כפי שאנו מכירים אותן כיום. זה התחיל בעדינות עם המעבר של משפחת וולש ממינוסטה לקליפורניה השמשית - ג'ים וסידני, ההורים המרובעים, וילדיהם התאומים: ברנדון האחראי וברנדה המרדנית – כאשר הם בוחנים האם הערכים שלהם ישרדו את הזוהר, עושר והוללות של הכתובת החדשה. שתי העונות הראשונות נערכו כתוכנית לאחר שעות הלימודים והציגו את כל הנושאים הבוערים על סדר היום בשלב זה של החיים: סקס בגיל ההתבגרות, שימוש בסמים, איידס, אלכוהוליזם, גזענות, אלימות פיזית ועוד. בעונה השלישית, ששודרה בזמן חופשת הקיץ, הסדרה נכנסה לקצב ולדרמות של אופרות סבון. זה היה הקיץ בו ברנדון התחיל לעבוד בביץ' קלאב, ברנדה ודונה היה בפריז ודילן וקלי התחילו את הרומן האסור שלהם. הערוץ ישדר במהלך השנה את עונות 1-4 של הסדרה.

22:00 פטרול משותף | Ride Along, ערוץ Yes2

לפרטים נוספים, ראו יום שישי, 27 בפברואר, 2015, בשעה 22:00 בערוץ Hot גולד

22:30 אספרי: היהלום שבכתר | Inside Asprey: Luxury by Royal Appointment, ערוץ החיים הטובים


מבט ראשון מסוגו אל המתחולל באחד המוסדות הבריטיים היוקרתיים ביותר: חברת התכשיטים 'אספרי' המספקת לבית המלוכה את תכשיטיו מאז ימי שלטונה של המלכה ויקטוריה. ליוצרי הסרט ניתנה גישה אקסקלוסיבית לבניין החברה שברחוב בונד בלונדון, משכנם של אנשי מכירות וצורפים מומחים המשרתים את הקצפת של החברה הגבוהה.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !