רצח בדרך לתהילה 3, כאוס: דילמת הפליטים, נעלמת
חדש בטלוויזיה - יום שני, 25 ביוני, 2018 / שי שגב

22:00 רצח בדרך לתהילה 3 | 3 Murder Made Me Famous, ערוץ CBS ריאליטי


הסדרה בוחנת מקרי רצח שונים אשר זכו לתהילה עולמית, כמו רוברט דרסט או ג'ים ג'ונס ממקרה הטבח בג'ונסטאון. מקרי רצח מאז ומעולם סיפקו השראה לטלוויזיה, ספרים וסרטים, אבל למה דווקא רוצחים מסוימים תופסים את תשומת הלב של מיליוני אנשים ברחבי העולם ? כל פרק מציג שחזור דרמטי של פשעים ידועים באמצעות חומר ארכיוני ופרשנויות של אנשים הקשורים למקרה, כדי לעזור לפענח את המוחות המעוותים שהגיעו אל אור הזרקורים.

22:00 כאוס: דילמת הפליטים | כאוס: בעיית הפליטים | It Will Be Chaos, ערוץ Yes דוקו

לפרטים נוספים, ראו יום שלישי, 19 ביוני, 2018, בסלקום TV

22:50 נעלמת | Save Me, ערוץ Yes Edge


דרמה חדשה בת שישה פרקים שנוצרה ונכתבה על ידי לני ג'יימס ("המתים המהלכים") שגם מככב בה. ג'יימס מגלם את נלסון 'נלי' רואו, טיפוס חסר מזל, חובב נשים ופושע קטן שחייו משתנים כשביתו ג'ודי, אותה לא פגש מאז היתה תינוקת, נעלמת באופן מסתורי. במסעו למצוא את ילדתו האבודה, נלי יעשה הכל כדי לחשוף את האמת ויגלה על עצמו ועל הסובבים אותו דברים חדשים שלא יכול היה לדמיין. את אימה של ג'ודי מגלמת סוראן ג'ונס ("דוקטור פוסטר"). עוד משתתפים סטיבן גראם ("אימפריית הפשע", "טאבו") ו-ג'ייסון פלמינג ("הנעדר").

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !