מעשה לא טוב, גיבור העל: אנטבוי, עבירה, מלחמת העולם Z, לוק, רק כלבים רצים חופשי, לולו לנצח
חדש בטלוויזיה - יום שבת, 25 ביולי, 2015 / שי שגב

13:40 מעשה לא טוב | No Good Deed, ערוץ Hot גולד

לפרטים נוספים, ראו יום שישי, 24 ביולי, 2015, בשעה 22:00 בערוץ Yes4, תחת השם "כוונות טובות"

15:42 גיבור העל: אנטבוי | Antboy, ערוץ Yes5

17:00 גיבור העל: אנטבוי 2 | Antboy: Revenge Of The Red Fury, ערוץ Yes5


צמד סרטים כיפים מדנמרק המתארים את הרפתקאותיו של גיבור-על בן 12. פלה הוא נער ביישן, אשר עקיצה של נמלה מיוחדת מעניקה לו כוחות על ומשנה את חייו. במהרה הוא לומד כי בעזרת כוחותיו החדשים יש ביכולתו להציל את העולם. שחקנים: אוסקר דיאץ, ניקולאס ברו. במאי: אסק האסלבאלך. דנמרק, 2013; 2015. הומור אירופאי עדין, תחת אפקטים שנראה כאילו יוצרו במחשב ביתי. סיפור טוב לצעירים ולתמימים. ציון:
 


18:40 עבירה Felony, ערוץ Hot גולד

לפרטים נוספים, ראו יום חמישי, 23 ביולי, 2015, בשעה 22:00 בערוץ Yes4

22:00 מלחמת העולם War World Z | Z, ערוץ Yes2

לפרטים נוספים ראו יום רביעי, 22 באפריל, 2015, בשעה 20:05 בערוץ Hot גולד

22:00 לוק | Locke, ערוץ Yes3


איוון לוק נכנס לרכב בשעת לילה, הוא מתניע ומתחיל לנסוע אל תוך החושך. במהלך הנסיעה הרצופה ושיחות הטלפון שילוו את המסע, נחשף לנו סיפורו של לוק, לאן הוא נוסע ללא הפסקה, ומדוע הוא מסכן את כל מה שיש לו בחיים, בעיקר את הקריירה שלו ואת חיי המשפחה שלו. שחקנים: טום הארדי. במאי: סטיבן נייט. אנגליה, 2013. 
עוצמה של תיאטרון איכותי, משחק מושלם של אדם העושה ככל שביכולתו לשרוד לאו דווקא את כוחות הטבע (כמו בסרטים לעיל), אלא את כוחות המין האנושי. ציון: 


22:00 רק כלבים רצים חופשי | Wild Dogs, ערוץ הקולנוע הישראלי


דרמת הפשע שביים ארנון צדוק על פי תסריט של אסי דיין, בכיכובם של איילת זורר, אלון אבוטבול וליאור אשכנזי. אורי, עו"ד מצליח, מתמודד עם הזיכרונות מפעילות צבאית בשטחים כאשר הוא נאלץ להעיד במשפט נגד חברו מהיחידה. אשתו, תלמה, היא עובדת סוציאלית המנסה להציל את משפחת סיטון משכונות העוני - שכונה שאלוהים ומשרד השיכון דילגו עליה. תלמה מרכזת מאמציה בעמליה (נטע גרטי), אחותו הקטנה של אלי סיטון (יגאל עדיקא), שמצית בתי עסק למחייתו. עולמם מתהפך לאחר שתלמה עוברת אונס אכזרי בידי חברות עבריינים, תושבי שכונת המצוקה שבראשם חיים. תלמה החבולה קופצת אל מותה, ואורי יוצא למסע נקמה. ישראל, 2007.

22:00 לולו לנצח | Forever Lulu, ערוץ לייפטיים


קומדיה רומנטית. לולו מקאפי (מלאני גריפית', "נערה עובדת") חיה בבית חולים לחולי נפש בסן פרנסיסקו. יום אחד היא בורחת ללוס אנג'לס ונפגשת עם בן קליפטון (פטריק סוויזי, "ריקוד מושחת"), אקס מיתולוגי שלה, שעובד בעבודה שהוא לא אוהב, ונשוי לקלייר, אישה שהוא לא אוהב. לולו מגלה לבן כי יש להם ילד משותף מחייהם הקודמים, והם נוסעים לוויסקונסין לפגוש אותו. בדרך לולו מנסה שוב לפתות את בן, ובינתיים קלייר עולה על מטוס לוויסקונסין בכדי לחזות בנישואיה המתפרקים ממקור ראשון. במאי: ג'ון קיי. ארה"ב, 2000.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !