ווילי וונקה ומפעל השוקולד, בר מזל
חדש בטלוויזיה - יום שישי, 25 בספטמבר, 2015 / שי שגב

17:00 ווילי וונקה ומפעל השוקולד | Willy Wonka & The Chocolate Factory, ערוץ Yes5


קומדיה מתוקה על פי הספר האהוב. למרות שאין למשפחתו כסף רב, מצליח צ'ארלי לזכות בסיור במפעל השוקולד המופלא של ווילי וונקה. יחד עם עוד ארבעה ילדים מפונקים, הוא יוצא להרפתקה שלא ישכח לעולם. עיבוד מצחיק, מהנה וחכם, עם מוזיקה מצוינת ושיר נושא מדבק שאף היה מועמד לפרס האוסקר. שחקנים: ג'ין וויילדר. במאי: מל סטיוארט. ארה"ב, 1971. סרט מוזר, מעניין, מלא פיתולים - שלא תמיד עובדים, אך בהחלט מתוקים, רב משמעית. ציון:
 


21:30 בר מזל | The Lucky One, ערוץ Yes1


דרמה רומנטית על פי ספרו של ניקולס ספרקס, מחבר "היומן" (שישודר מיד אחר כך). בזמן שהיה בחזית, מצא לוגאן תמונה של אישה יפה שעליה כתוב שמור על עצמך. לאחר שירות מלא סכנות חיים מהם ניצל בנס, הוא חוזר הבייתה בשלום ומבקש למצוא את האישה המסתורית מהתמונה ששמרה עליו כל התקופה. כאשר הוא מופיע על מפתן ביתה, היא מאמינה שרצונו להתחיל לעבוד, וכך השניים מתחילים לבלות זמן רב זה לצד זו, זמן שבמהלכו הרגשות ביניהם עולים ומתחזקים. שחקנים: זאק אפרון, טיילור שילינג ("כתום זה השחור החדש"). במאי: סקוט היקס ("אהבה בתפריט"). ארה"ב, 2012. עלילה מלודרמטית מלאת קיטש וקלישאות, ואם לא שבעתם מניקולס ספרקס, בסרט זה כבר גדשתם את הסאה. ציון:
 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !