אל ניניו, העדים
חדש בטלוויזיה - יום שלישי, 26 בינואר, 2016 / שי שגב

22:00 אל ניניו | El 
Niño, ערוץ Yes3


זוכה ארבעה פרסי הקולנוע הספרדי. דרמת פשע. בחור צעיר שעובד כמוסכניק מתפתה להסכים להצעה להעביר משלוח ממיצרי גיברלטר לספרד על גבי סירת מרוץ, ומוצא עצמו כלוא במאבק בין סוחר סמים עוצמתי לבין חוקר משטרה שיעשה הכל כדי לעצור אותו. שחקנים: איאן מקשיין ("דדווד"), סרגי לופז ("ריקי"), ג'יזס קאסטרו. במאי: דניאל מונזון ("תא 211"). ספרד, 2014.

22:00 העדים | Witnesses
Les Témoins, ערוץ Hot פלוס


דרמה משטרתית בת שישה הפרקים של רשת La Une ו-France 2, היא הסדרה הרביעית פרי עטם של הצמד מארק הרפו והרווה הדמר, ומוביל אותה כוכב הקולנוע הצרפתי תיירי לרמיט ("אידיוט מושלם", "לצאת מהארון"), כשלצדו מארי דומפנייר, שהתגלתה על-ידי הבמאי בשיעור משחק וזהו תפקידה המשמעותי הראשון. הסדרה מלאת האווירה נפתחת כאשר במספר בתים למכירה בצפון צרפת נמצאות גופות שנגנבו מקברים – גבר, אישה ובן נוער שאינם קרובי משפחה – ומועמדים באופן אמנותי כמעין משפחה. בין הגופות, נמצאת תמונה של פול מיסונב (לרמיט), שוטר אגדי שפרש אחרי שורת מקרים טראגיים, אך בעקבות הממצאים נאלץ לחזור לשורות המשטרה. החוקרת הצעירה והנחושה שמטפלת בתיק, שרה ווינקלר (דומפנייר), חייבת לחבור למיסונב, עמו היא חולקת קשר טעון, כדי לפצח את התעלומה ולגלות מי עומד מאחורי ההעמדות המקאבריות האלו. במהלך החקירה, היא נאלצת לנבור בעברו של פול, מתוך אמונה שהוא לא מגלה לה את כל האמת. עבור החוקרת והשוטר לשעבר, החיים לא ישובו להיות כפי שהיו, כל עוד בצללים מסתתר אדם שלא יעצור לפני שישלים את תוכנית הנקמה המדוקדקת שלו. ציון איי.אם.די.בי.: 7.1/10

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !