עסק קינקי, מותה של נערת שעשועים
חדש בטלוויזיה - יום חמישי, 26 בינואר, 2017 / שי שגב

22:00 עסק קינקי | Kinky Business, ערוץ Yes דוקו


הצצה יוצאת דופן אל תעשיית צילומי הפטיש והביזאר באנגליה. הסרט עוקב אחר המספר ההולך וגדל של מפיקי סרטים, שעושים את הונם מצילומים המספקים את הפנטזיות הכי מופרכות של קהל לקוחותיהם: מניפוח בלוני ענק ממסטיקים, מעיכת עוגות קצפת בעזרת כפות הרגליים, דרך נשים מגהקות, ועד עטיפת הגוף והפנים בקצף גילוח. צבא שלם של קולנוענים חובבים מוכן לספק לאנשי הפטיש את הצרכים המוזרים ביותר הקיימים. 60 דקות, אנגליה, 2016.

22:00 מותה של נערת שעשועים | Death of a Vegas Showgirl, ערוץ לייפטיים


סיפור על סקס, שקרים ובגידה. מערכת יחסים סוערת בין שני רקדנים מוכשרים להפליא, ג'ייסון בלו גריפית' ודבי פלורס הופכת לאובססיבית ויוצאת מכלל שליטה. ערב הגשמת חלומה כרקדנית במופע בלאס וגאס, דבי נעלמת מבלי להשאיר עקבות. חקירת היעלמותה חושפת סיפור אהבה מעוות שהשתבש, המסתיים במוות שזעזע את לאס ואגס והעולם כולו בפרטיו המחרידים והטרגיים. שחקנים: רוזלין סנצ'ז ("עוזרות בית נחושות"), דנסו גורדון ("להציל את הופ"). בימוי: פנלופה ביינטהוס. ארה"ב, 2016.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !