חירום רפואי 5, אלוף האלופים 2, הפגנה בעיר הלבנה, סיפורה של בסי סמית', טוטו ואחיותיו
חדש בטלוויזיה - יום שלישי, 26 במאי, 2015 / שי שגב

20:20 חירום רפואי 5 | Medical Emergency 5, ערוץ CBS ריאליטי


הצל של צוות בית חולים בחדר המיון הפועל ללא הרף. הצוות מטפל בכל סוגי הפניות החל מפציעות שטחיות ועד לניתוחים מסובכים ומצילי חיים. שני פרקים ברצף.

20:30 אלוף האלופים 2 | 2 Champion Of Champions, ערוץ אגו


13 שחקני סנוקר הטובים בעולם, לרבות רוני או'סליבן, מארק סלבי, ג'אד טראמפ וג'ון היגינס במפגש ראש בראש על התואר היוקרתי 'אלוף האלופים' בסנוקר עם פרסים כספיים גדולים.

21:00 הפגנה בעיר הלבנה
A Demonstration in the White City, ערוץ 8


בערב כריסטמס 2013, התכנסו כעשרת אלפים מבקשי מקלט מאריתראה ומסודן בגינת לווינסקי. הם צעדו בסדר מופתי לעבר רחוב העלייה, המשיכו דרך מרכז תל אביב עד שהגיעו לכיכר רבין, הם התאספו מסביב לפסלו של יגאל תומרקין. נדמה כי כל פסל לאורך המסלול, שם של רחוב או בניין, טוענים את ההפגנה, והופכים את מבקשי המקלט לעוד חוליה בשרשרת של תולדות העיר תל אביב. בימוי: טל חיים יופה. ישראל, 2015. הקונספט של הסרט יפה, אך נופל במלכודת של
אמירה ברורה מדי של דברים שיכולים להיות מובנים גם בצורה פחות נחרצת, עד כדי מטיפנות. ציון: 


22:00 סיפורה של בסי סמית | Bessie, ערוץ Yes3


דרמה מוזיקלית של HBO, בכיכובה של קווין לאטיפה ושורה של שחקנים משובחים, על פי חייה של קיסרית הבלוז - בסי סמית. הסרט עוקב אחרי חייה הסוערים של אחת האמנים המצליחים של שנות ה-20 וה-30 של המאה הקודמת, ומראה את נישואיה לגבר בוגדני ואלים, הרומנים שניהלה עם גברים ונשים וחיבתה הרבה לטיפה המרה. שחקנים: קווין לאטיפה, מייקל קנת' וויליאמס ("הסמויה"), מוניק ("פרשס"). במאית: די ריס. ארה"ב, 2015.

22:00 טוטו ואחיותיו | Toto and His Sisters, ערוץ Yes דוקו


הסרט הטוב ביותר – פסטיבל ציריך 2014; הסרט הטוב ביותר – פסטיבל ורשה; ציון לשבח – דוק-לייפציג. הבמאי זוכה האמי, אלכסנדר ננאו, מביא את סיפורם הבלתי-נתפס של טוטו (10) ואחיותיו אנה (17) ואנדראה (15), בסלאמס אכזרי של בוקרשט, רומניה. בזמן שאמם בכלא וסוחרי סמים ונרקומנים נכנסים ויוצאים מביתם הדל, טוטו מקדיש את כל מרצו ללימודים – כתיבה, קריאה, ריקוד – בעוד שאחיותיו מנסות להחזיק את המשפחה יחדיו, כנגד כל הסיכויים. זהו סרט על ילד שמנסה להתבגר בסיטואציה בלתי-אפשרית, סרט שייתן מכה חזקה בבטן. בימוי: אלכסנדר ננאו. רומניה, 2014.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !