הפוליאקובים, האקסית המטורפת, מהפכת המריחואנה, בילי ובילי, נמלים על שרימפס, אור מן ההפקר
חדש בטלוויזיה - יום חמישי, 26 במאי, 2016 / שי שגב

20:15 פוליאקובים, ערוץ Hot3


סדרת דוקו ריאליטי שתלווה את משפחת פוליאקוב ותעקוב אחר הזוגיות של יעל עם בעלה, אלעד מילוא, אמה שוש, שני אחיה איתמר ואריאל, בנה מנישואיה הראשונים יונתן, בתה הטרייה רפאלה ואפילו אמו של בעלה שהיא גם המטפלת שלה – יהודית מילוא, הגורו של המפורסמים. במאי: אילן עבודי.

21:15 האקסית המטורפת | Crazy Ex-Girlfriend, ערוץ Yes דרמה


קומדיה מוזיקלית חדשה מבית CW שנוצרה על ידי רייצל בלום, המככבת בתפקיד הראשי וזכתה בפרס גלובוס הזהב על משחקה בסדרה. הסדרה חודשה כבר לעונה שנייה. רבקה באנץ' תמיד הייתה קצת מטורפת. בדרך כלל זה עזר לה, כשטיפסה מעלה במשרד עורכי הדין היוקרתי בו עבדה בניו יורק. זו גם הסיבה ככל הנראה שאין לה חיים. ולכן, כשרבקה האומללה נתקלת במקרה ברחוב בג'וש צ'אן, אהובה החתיך מאותו קיץ קסום לפני שנים במחנה הנוער, היא יודעת שמדובר בסימן. סימן עבורה לעזוב את העבודה, לעזוב הכל מאחור, ולעבור לקצה השני של המדינה, למערב קובינה בקליפורניה, שם במקרה לחלוטין, מסתבר שג'וש גר. עם הרזומה המרשים שלה, רבקה מוצאת במהירות עבודה חדשה במשרד עו"ד מקומי קטן, שבו עובדים הבוס שלה דריל, שהוא יותר מעריץ סטאר-טרק מאשר סמכות מקצועית, והעוזרת המשפטית פולה, אשר בתחילה חושדת באג'נדה של רבקה, אך במהרה הופכת לחברתה הטובה. בזמן שרבקה מתרגלת לסביבתה החדשה, היא מגלה שלמרות שארבה לג'וש בדף הפייסבוק שלו יומם וליל, היא פספסה עובדה חשובה אחת – לג'וש יש חברה. ולכן, רבקה מוכנה לצאת עם גרג, חברו של ג'וש. אבל התלהבותה המדבקת ולעיתים הזויה של רבקה, מתחילה לעורר את אזרחי מערב קובינה, וביניהם גם את שכנתה הצינית הת'ר, כשהיא מנענעת אותם ונותנת להם פסקול חדש שילווה את חייהם. ציון איי.אם.די.בי.: 7.4/10, עגבניות רקובות: 96%/100%, מטה-קריטיק: 78/100

21:30 מהפכת המריחואנה | The Marijuana Revolution, ערוץ ההיסטוריה


סרט המעניק הזדמנות נדירה להציץ את תוך המבוך המורכב של תעשיית הקנאביס החדשה והפורחת, על רקע המהפך הדרמטי שחל בארה"ב בשנים האחרונות כלפי השימוש במריחואנה. השינוי במעמד החוקי של העלה הירוק במדינות רבות בארה"ב, הפך אותן ל'מערב פרוע' עבור יזמי גאנג'ה למיניהם. אך מי עומד מאחורי הבועה הזו ואלו כוחות מניעים את השוק המעושן? מהמגדלים בשטח, דרך הסוחרים, ועד לבעלי העסק המוכר את הסם – הענף העוסק בייצור, הפצה ומכירה של מריחואנה מגוון באופן מפתיע.

22:00 בילי ובילי | Billy & Billie, ערוץ Hot פלוס


קומדיה רומנטית של רשת DirecTV, מבית היוצר של הבמאי והמחזאי ניל לביוט ("האחות בטי", "איש הקש"). הסדרה השנונה מסמלת את שובו למסך הקטן של אחד מכוכבי הטלוויזיה של שנות האלפיים: אדם ברודי ("האו.סי."). מאז תפקידו כסת' כהן הספיק ברודי לככב גם בסרטים כמו "הגוף של ג'ניפר", "לאבלייס" וב"דרושה חברה לסוף העולם". לצדו מככבת ליסה ג'ויס ("אימפריית הפשע", "ריקי והפלאש"). במרכז העלילה ניצבים בילי ג'ונס ובילי סמית', צעיר וצעירה שמתאהבים זה בזו. כמו בכל קשר רומנטי, הם צריכים להתמודד עם הביקורתיות והסקרנות של בני משפחתם וחבריהם הקרובים ועם החרדות המתלוות לתחילתה של מערכת יחסים חדשה – אלא שבמקרה שלהם, העניינים מסובכים קצת יותר: בילי ובילי הם אח ואחות. אז נכון, הם אמנם אחים חורגים ואין ביניהם קשר דם – אבל השניים, שגדלו כמשפחה לכל דבר ורגילים להקניט ולהציק זה לזה, נאלצים להתמודד עם פן חדש במערכת היחסים הארוכה שלהם. אחרי הלילה הראשון יחד, עולה השאלה שבני זוג בדרך כלל לא נוהגים לשאול במיטה: מי יספר לאימא? ציון איי.אם.די.בי.: 7.8/10, עגבניות רקובות: 100%/100%, מטה-קריטיק: 68/100

22:00 נמלים על שרימפס | Ants on A Shrimp, ערוץ Yes דוקו


טוקיו, ינואר 2015. רנה רדזפי, מחליט להעתיק את נומה, שיושבת בקופנהגן, על כל צוותה, למלון מנדרין אוריינטל בטוקיו. במשך שמונה שבועות, יגישו צוות המסעדה בראשות רדזפי ארוחות ספקטקולריות של תפריטים שהוכנו במיוחד. מאחר שכל המקומות נמכרו מראש, נותר רק להבין כיצד היצירתיות של רדזפי וצוותו פורצת דרך, וכיצד הוא מצליח להמציא את עצמו כל פעם מחדש ולכבוש פסגות קולינאריות חדשות. בימוי: מאוריס דקרס. 92 דקות, גרמניה, 2016.

23:50 אור מן ההפקר | Light of Nowhere, ערוץ Yes קולנוע ישראלי


דרמה. שאול, נער שגר בשכונת עוני, מוצא את מקומו בפנימייה. כשאביו הרודן מחזירו לשכונה, קרן האור העומדת לנגד עיניו היא הגיוס. שחקנים: נסים לוי, ששון גבאי, אלכסנדר יהלומי. במאי: נסים דיין. ישראל, 1973.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !