המדריך לרוצח 3, האנטומיה של גריי 13, פגוש את התורמים: האם כסף מדבר?, רק המתים
חדש בטלוויזיה - יום שני, 26 בספטמבר, 2016 / שי שגב

20:45 המדריך לרוצח 3 | 3 How To Get Away With Murder, ערוץ Hot3


סדרת המתח של רשת ABC ומפיקת העל שונדה ריימס ("סקנדל", "האנטומיה של גריי", "תופסת"), הצליחה בשתי עונותיה הראשונות לא רק להפוך לאחד המותגים הטלוויזיוניים החזקים והפופולאריים – אלא גם להיכנס לדפי ההיסטוריה: בטקס האמי האחרון, כוכבת הסדרה ויולה דיוויס הפכה לשחקנית השחורה הראשונה שזוכה בפרס על תפקיד ראשי בדרמה.

21:15 האנטומיה של גריי 13 | Grey's Anatomy 13, ערוץ Yes דרמה


עונה חדשה לדרמה. ספוילר - את הפרק הראשון תביים דבי אלן (המגלמת את קתרין אייברי, אמו של ג'קסון), ושרה רמירז אינה חלק מהסדרה יותר, לאחר שבת דמותה קאלי טורז, עזבה לניו יורק בתום העונה הקודמת. השמועות מדברות על כך שייתכן שלידת ביתם של אפריל וג'קסון תביא לקירוב לבבות ביניהם ואולי יחזרו להיות ביחד, היחסים בין מגי ומרדית יתערערו בגלל הרומן הסודי שמרדית מנהלת עם נייתן ושמועה נוספת ולא מבוססת, עוסקת באפשרות שקריסטינה (סנדרה או) תשוב לעונה החדשה.

22:00 פגוש את התורמים: האם כסף מדבר??Meet the Donors: Does Money Talk, ערוץ Yes דוקו


מסע הבחירות של 2016 מתברר כיקר ביותר בהיסטוריה של ארה"ב. המועמדים משתי המפלגות הגדולות מסתמכים על נדיבותם של תורמים כבדים כדי להפיץ את המסר שלהם, אבל מיהם בעצם אותם תורמים נדיבים ומה מניע אותם להעביר סכומים כה גדולים אל המתמודדים? הבמאית אלכסנדרה פלוסי ("Citizen U.S.A.: A 50 State Road Trip", "Fall to Grace" ) יוצאת חמושה במצלמה ושפע של הומור, אל מאחורי הקלעים של גיוס הכספים, מציצה אל אורח החיים הראוותני של המיליארדרים המעורבים בפוליטיקה ומשוחחת עם עשרות תורמים, משני צדי המתרס, בכדי לנסות ולהבין את המניעים שלהם. בין המשתתפים בסרט – המיליארדר חיים סבן, איש העסקים ברנרד שוורץ (ששימש בעבר בתפקיד יו"ר התאגיד האמריקני הענק: לורל (Loral Corporation) וכסגן יו"ר קבוצת התעשיות הביטחוניות הגדולות בעולם: לוקהיד מרטין, המיליארדר ג'וליאן רוברטסון (מייסד קרן טייגר מנג'מנט), טייקון האנרגיה מטקסס, טי בון פיקנס ואחרים. 83 דקות, ארה"ב, 2016.

22:00 רק המתים | Only the Dead, ערוץ 8


פרס הבימוי, עריכה וסאונד ב-Australian Film Institute 2016; פרס העריכה ב-Australian Screen Editors 2015; פרס הסאונד ב-Australian Screen Sound Guild. המלחמה בעיראק כפי שמעולם לא ראיתם: העיתונאי האוסטרלי, מייקל וור, מתעד את שחווה בקרב המורדים במהלך המלחמה בשנת 2003 ולאחריה. וור, שסיקר את מלחמת עירק במשך 7 שנים, מספר באמצעות מאות שעות שצילם, על האכזריות הבלתי מובנת של א-זרקאווי, הטרוריסט שהפעיל פיגועי התאבדות כדי לסלק את האמריקנים וכדי להקים מדינה מוסלמית לראייתו. במקביל לסיפור על האובססיה האישית שלו להבנת המניע למעשים אכזריים כל כך, מתאר העיתונאי את התהליך שחווה יחד עם החיילים בשטח, וחשף חלקים בתוכו שלא ידע שקיימים. בריטניה, 2016.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !