שושלת הקרקס, קול אחד: מופע למען המלחמה בגזענות, מארק נופלר: חיים דרך השירים, ג'ורדי שור 7-8
חדש בטלוויזיה – יום חמישי, 26 בנובמבר, 2015 / שי שגב

22:00 שושלת הקרקס | The Circus Dynasty, ערוץ Yes דוקו


פאטריק ומֶרילוּ הצעירים והיפים נועדו לתהילה. לא ניתן לטעות בכישרון האקרובאטי העצום שלהם, ונדמה שהחיבור ביניהם – הן האישי והן המקצועי – נקבע כבר מראש. בֵּני בֵּרדינו, סבו של פאטריק, הבעלים של הקרקס הגדול ביותר באירופה, רוצה לוודא שהשושלת שלו תימשך, ולכן גם הוא מקווה שפאטריק יינשא למרילו, ממשפחת קאסֶלי. אלא שכבני דור ההמשך של שתיים ממשפחות הקרקס הגדולות ביותר באירופה, הלחץ על פאטריק ומרילו הולך וגובר. כשהם עוברים לקראוון משלהם, מערכת היחסים שלהם בתוך ומחוץ לזירת הקרקס עומדת למבחן, בפרט כאשר משפחת קאסלי מקבלת הצעה משתלמת במיוחד: לעבור לקרקס הגדול ביותר בעולם, ה'רינגלינג בראדרס', בארה"ב. האם האהבה תשרוד את המכשולים העסקיים? האם בני יצליח לשמר את שושלת הקרקס שלו? בימוי: אנדרס ריס-האנסן. 59 דקות, דנמרק, 2015.

22:00 קול אחד: מופע למען המלחמה בגזענות | One Voice: A Concert for Racial Progress, ערוץ לייפטיים


מופע התרמה מוזיקלי חד פעמי, שנועד לקדם אחדות לאומית נגד הגזענות באמריקה. בעקבות אירועי הגזענות ששבו לככב במהדורות החדשות בארה"ב בשנה האחרונה, התאחדו שלל אמנים מרקעים שונים ומגזעים שונים לדואטים מיוחדים וחד פעמיים במפגן אחדות לאומי ענקי נגד הגזענות ולמען שינוי אמיתי במציאות היום יום של המיעוטים בארצות הברית. הכסף שניאסף במופע יחולק בין עמותות קטנות כגדולות, העוסקות במלחמה בגזענות. במופע השתתפו אמנים גדולים כמו ג'ון לג'נד, אלישיה קיז, אדם לוין, אד שירן, טורי קלי, אריק צרץ', פארל ויליאמס, פינק, מיגל, זאק בראון בנד ועוד.

22:00 מארק נופלר: חיים דרך השירים | Mark Knopfler – A Life in Songs, ערוץ 8

מארק נופלר: חיים דרך השירים


מארק נופלר ('דייר סטרייטס') הוא מהמוזיקאים המצליחים והמוכרים בעולם. לאורך 30 שנות קריירה הוא כתב והקליט למעלה מ- 300 שירים, בהם 'אחים לנשק' האייקוני. בסרט זה הוא מספר כיצד השירים שכתב נובעים מהשורשים שלו, וכיצד הם מגדירים אותו. באמצעות ראיונות איתו ותמונות שטרם נראו מסופר סיפור חייו, מההופעות בפאבים נידחים בלידס ב-1970 ועד לאלבומי ה'דייר סטרייטס' שנמכרו במיליונים וסיבובי ההופעות העולמיים שלו כאמן סולו מצליח. בריטניה, 2013.

22:10 ג'ורדי שור 7-8 | 7-8 Geordie Shore, ערוץ MTV


הגרסה הבריטית ל-"ג'רזי שור" שבה בעונות חדשות. גם הפעם יתעדו פרקי הסדרה את מעלליה ההורמונאליים של החבורה הלוהטת ויספקו מבט אינטימי אל חייהם האישיים של חבריה.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !