מידות רעות, קלטת סקס, הדבורה מאיה: הסרט, דיאנה, סטריטדאנס: נבחרת הכוכבים, על הקצה, כלבים לא נובחים בירוק, איש משפחה 14, השוטר, אנג'ל, זעם, זהירות מטרידן, אי הנשים, אפס ביחסי אנוש, ילדה רעה
חדש בטלוויזיה – יום שבת, 26 בדצמבר, 2015 / שי שגב

01:15 מידות רעות | Inherent Vice, ערוץ Hot פאן + בשעה 22:00 בערוץ Yes3


מועמד לשני פרסי אוסקר (תסריט מעובד ותלבושות), זוכה פרס מיוחד לצוות השחקנים בפרסי הקולנוע האמריקאי העצמאי. קומדיה בלשית פרועה, המבוססת על ספרו של תומס לינצ'ון. אהובתו לשעבר של בלש פרטי חוזרת לחייו במפתיע ומבקשת ממנו לגלות מה עלה בגורלו של בעלה העשיר. החקירה מתפתלת במהרה וחושפת שחיתות גדולה ושלל טיפוסים מוזרים ואקסצנטריים, כאשר כל פרט חדש מסבך את העניינים עוד יותר, עד שכבר קשה לדעת במי אפשר לבטוח ומי מסתיר סוד גדול יותר. שחקנים: חואקין פניקס, ג'וש ברולין, קת'רין ווטרסטון, בניסיו דל טורו, אוון ווילסון, ריס וית'רספון. במאי: פול תומס אנדרסון. ארה"ב, 2014. סרט לחובבים שרופים של הבמאי, או לאוהבי תעלומות קולנועיות שקשה מאוד לפענח. ציון:
 


03:30 קלטת סקס | Sx_Tape, ערוץ MGM


אימה. ג'יל היא אמנית, אדם הוא קולנוען. שניהם חיים על הקצה. לכבוד תערוכת אומנות, אדם קושר את ג'יל בבית חולים נטוש, אבל הוא לא היה צריך לעזוב אותה לבדה. עם: קייטלין פולי. במאי: ברנרד רוז. ארה"ב, 2013.

10:00 הדבורה מאיה: הסרט | Maya The Bee, ערוץ Yes5


סרט אנימציה. הדבורה מאיה השובבה לא רוצה למלא אחר חוקי הכוורת, במיוחד אחר החוק שאוסר להתרועע עם הצרעות שגרות מעבר לאחו. כשנגנב הדבש המלכותי, החשודים המידיים הן הצרעות ומאיה, שמואשמת בעזרה להן. אף אחד לא מאמין שהיא חפה מפשע, למעט חברה טוב הלב והנאמן, ווילי. אחרי מסע ארוך ומלא הרפתקאות לכוורת הצרעות, השניים מגלים במהרה מי האשם האמיתי ויחד הם חוברים לתושביו האחרים של שדות האחו הפורח. קולות: שחר קדוש, לירון לב. במאי: אלכס סטדרמן. אוסטרליה, 2014. הגיבורה האמיצה והכריזמתית קמה לחיים בסרט רענן ורלוונטי לילדים ולהורים. ציון: 

11:25 דיאנה | Diana, ערוץ Hot גולד


דרמה רומנטית, המבוססת על ביוגרפיה שנכתבה על חיי הנסיכה הבריטית, דיאנה, שהיתה לאגדה טראגית בחייה ובמותה. הסרט מתרכז בשנתיים האחרונות לחייה של הנסיכה, שייתכן שהיו המאושרות והמשוחררות ביותר עבורה, מרגע שהחל הרומן בינה לבין חסנאת ח'אן, קרדיולוג חובב ג'אז שהיה ידוע כקנאי לפרטיותו. העלילה מתמקדת גם בפעילותה ההומניטרית ברחבי העולם. חודש לאחר שהרומן הסתיים, הכירה דיאנה מיליונר מצרי בשם דודי אל פאייד, אך תאונת דרכים בפריז קיפחה את חיי שניהם. ביים את הסרט הבמאי הגרמני אוליבר הירשבייגל, שאחראי לסרט השערורייתי אודות ימיו האחרונים של הצורר הנאצי, "הנפילה". שחקנים: נעמי ווטס, נאבין אנדרוז, קאס אנור, צ'רלס אדוארד, דאגלס הודג', ג'רלדין ג'יימס. אנגליה / צרפת, 2013. ווטס מנסה בכל כוחה, אך נכשלת בשל תסריט חלש ובימוי כושל. ציון: 


16:50 סטריטדאנס: נבחרת הכוכבים | StreetDance: All Stars, ערוץ Hot פאן


קומדיה לכל המשפחה על יוזמה של ילדים נגד תוכנית נדל"ן שמאיימת להרוס את המועדון השכונתי שלהם, שבו מבלים ונהנים כל ילדי השכונה. איתן וג'יידן מחליטים לא להיכנע והוגים תוכנית מקורית להצלת מועדון 'הגראז'' שלהם מפני ההריסה שצפויה לו. הרעיון הוא להעלות תחרות כישרונות ובאמצעותו לגייס הרבה כסף. הבעיה היא שאיתן לא ממש יודע לרקוד ושהוריו של ג'יידן אינם מרשים לו להשתתף בתחרות. אם זה לא מספיק אז גם מתברר להם ששאר חברי 'נבחרת הכוכבים' שלהם אינם מתואמים. כעת הם צריכים להתגבר על כל המכשולים שבדרך, וקודם כל לשכנע את מנהלת המועדון שלתוכנית שלהם יש באמת סיכוי להצליח. שחקנים: תיאו סטיבנסון, אקאי אוסי-מנספילד, אשלי ג'נסן, אמליה קלארקסון. בימוי: בן גרגור. בריטניה, 2013. לפחות הריקודים טובים... ציון:
 


18:10 על הקצה | The Ledge, ערוץ Hot אקשן


מותחן מפתיע. שאנה האריס מתקבלת לעבודה כעוזרתו האישית של גאווין ניקולס. בעלה והיא אוונגליסטים אדוקים. מסתבר שהבוס החדש הוא שכנם, והוא מנהל אורח חיים משוחרר לחלוטין כאתיאיסט מושבע. שאנה וגאווין לא מסוגלים לעמוד במשיכה העזה שביניהם ומתחילים לנהל רומן רווי תשוקה ללא מעצורים. הבעל הנבגד רותח מזעם עם הגילוי הקשה ביחס לאשתו, ומחליט להעמיד את הגבר שמולו למבחן בלתי אפשרי: הוא מאלץ אותו לעמוד בקצה גג הבניין, על סף תהום, ולהכריע בין חייו לבין חיי מי שאהב. ביים וכתב מתיו צ'פמן ("צבע הלילה"). שחקנים: ליב טיילר, צ'ארלי האנם, פטריק ווילסון, טרנס האוורד, ז'קלין פלמינג. ארה"ב, 2011. הסרט מוגדר כמותחן, אך אין מתח, וגם הדרמה לא כתובה טוב. ציון:
 


19:00 כלבים לא נובחים בירוק
Dogs Are Color Blind, ערוץ הקולנוע הישראלי 


צמד פורצים מתגנב לדירתם של נעמי וציקי, זוג צעיר, ומרוקן אותה. נעמי ניגשת לתחנת המשטרה להגיש תלונה, ושם היא מתוודעת לקלוד, שוטר חתיך, הלוקח אותה לסיבוב בעיר. נעמי יוצאת להרפתקה המינית המשלהבת של חייה. בינתיים, ציקי מגלה את הצד האפל של העיר עם זונה ידידותית והסרסור המוזר שלה, שמובילים אותו להרפתקאות מסוג שונה סרט שבו כמה מעגלי עלילה מצטלבים עם שוטרים וגנבים, יצאניות וחוזרים בתשובה, חובבי ספורט וכלבים ש... לא נובחים בירוק. צוות החמישייה מייצגים בצורה קומית-אבסורדית את המציאות הישראלית. קומדיה פרועה המתרחשת בלילה מטורף אחד בתל-אביב. שחקנים: קרן מור, דב נבון, רמי הויברגר, מנשה נוי, שמיל בן ארי ושאול מזרחי. בימוי: אורנה רביב, יוחנן רביב. ישראל, 1996.

19:55 איש משפחה 14 | Family Guy 14, ערוץ Yes קומדי


עונה מספר 14 במספר לקומדיית האנימציה האמריקנית. ספוילר - בעונה החדשה, משפחת גריפין נוסעת לקוריאה כאשר מתברר שקווגמייר הפך לכוכב אופרת סבון קוריאנית, כריס הופך לעבריין מין רשום, לסטואי יש חלום בלהות והוא שולח את בריאן אל תוך התת מודע שלו כדי שימצא את שורש הבעיה, לואיס מכריחה את פיטר לרכוש מזרון חדש, סטואי ובריאן פותחים מסעדה איטלקית ופוגשים את פרנק סינטרה ג'וניור, פיטר מעלה בטעות את גיל השתייה ל-50 והופך לצעיר מדי כדי לשתות, ופוגש את אחותו האובדת, קרן. בעונה החדשה יתארחו בין השאר: קייל צ'נדלר, גלן קלוז, קייט מקינון, אד אוניל ועוד.

22:00 מידות רעות | Inherent Vice, ערוץ Yes3

לפרטים נוספים, ראו שעה 01:50 בערוץ Hot פאן.

22:00 השוטר | Policeman, ערוץ הקולנוע הישראלי


זוכה בפרס חבר המבקרים בלוקרנו 2011. ירון אשר ניצב בלב קבוצת שוטרי עלית, לוחמי היחידה למלחמה בטרור. מפגש עם קבוצה רדיקלית, אלימה, יוצאת דופן, יעמת אותו עם מלחמת המעמדות של החברה הישראלית, כמו גם עם המלחמה הפנימית בתוך נפשו שלו. שחקנים: יפתח קליין, מיכאל אלוני, מנשה נוי, מיכאל מושונוב. בימוי: נדב לפיד. ישראל, 2011.

22:00 אנג'ל | Angel, ערוץ לייפטיים


סרטו של הבמאי הצרפתי פרנסואה אוזון, מביא סיפור עלייתה ונפילתה של אנג'ל דברל, סופרת בריטית, בתחילת המאה ה-20. ב-1905 אנג'ל היא סופרת מבטיחה, בעלת דמיון עשיר ומפותח שאינה מקבלת את העולם מסביבה, ומעדיפה ליצור יקומים משלה. אבל מה יקרה כשהיא תגשים את חלומות התהילה שלה? מבוסס על ספר מאת אליזבת טיילור. שחקנים: רומולה גראי ("השעה"), סם ניל ("כנופיית ברמינגהם"), מייקל פסבנדר ("12 שנים של עבדות"). צרפת / בריטניה, 2007. שילוב מוזר בין דרמה תקופתית לסאטירה חברתית. תפאורה ותלבושות יפות, אך הסרט לא ממריא. ציון:
 


22:00 זעם | Fury, ערוץ Yes4


דרמת מלחמה קשוחה. סיפורו של צוות טנק אמריקני על אדמת גרמניה בזמן מלחמת העולם השנייה, דרך עיניו של החייל הצעיר ביותר. כאשר נקרא הצוות, בפיקודו של קצין כריזמטי ולמוד קרבות לשמור על צומת דרכים ולמנוע את התקדמות הנאצים, מבינים החיילים שעל גבם מונחת משימה קשה וחשובה מאין כמוה, שאסור להם להכשל בה. שחקנים: בראד פיט, שיה לה-באף, לוגן לרמן. במאי: דיויד אייר. ארה"ב, 2014. 
138 דקות של בידור מוצק, חלקו אמנם צפוי ומוכר, ואילו השאר פשוט פיצוץ. ציון:

22:00 זהירות מטרידן! | !Stalker, ערוץ CBS ריאליטי


סדרה המשחזרת את התנהגותם של סטוקרים סדרתיים, ומציגה ראיונות עם המוטרדים ומשפחותיהם. מומחים מתחומים שונים יציגו את הסוגים השונים של הטיפוס המטרידן.

22:00 אי הנשים | Without Men, ערוץ MGM


קומדיה בכיכובם של אווה לונגוריה וכריסטיאן סלייטר. אשת ראש העיר שחיה בעיירה לטינית מרוחקת, שכל גבריה הלכו להתגייס למהפכה מחליטה לשנות את המצב. במאית: גבריאלה טליאוויני. ארה"ב, 2011. סרט גזעני, שונא נשים, אבל בעיקר משעמם. ציון: 


22:00 אפס ביחסי אנוש | Zero Motivation, ערוץ Hot3


סרטה של הבמאית טליה לביא (המבוסס על סרט קצר בבימויה, "חיילת בודדה") לא רק סחף מאות אלפים אל בתי הקולנוע, אלא הפך לאחד הסרטים הישראלים הרווחיים והנצפים ביותר בשנים האחרונות, כמו גם גרף שישה פרסי אופיר בקטגוריות התסריט, הבימוי, השחקנית הראשית, העריכה, הליהוק והמוזיקה המקורית. הסרט אף זכה בפרס הסרט הטוב ביותר ופרס הבמאית המצטיינת בפסטיבל הסרטים טרייבקה, ובפרס תא המבקרים לסרט הישראלי הטוב ביותר. הסרט מספר את סיפורן של חיילות שלישות בבסיס נידח בשיזפון ושל הקצינה האחראית עליהן. דפי (נלי תגר) חולמת על שירות בקריה ושולחת מכתבים לכל גורם אפשרי בצה"ל – כולל לשכת הרמטכ"ל. חברתה הטובה זוהר (דאנה איבגי) חרדה מהרגע שבו תאבד אותה, ובמקביל מנסה להיפטר מבתוליה המעיקים. רמה (שני קליין) מנסה להשתלט על הפקודות שלה ולעבור בהצלחה את הביקורת המשרדית בתקווה לקידום, אבל מתקשה להתמודד עם חוסר המשמעת וחוסר המוטיבציה המשווע שלהן. עוד מככבים: יובל סגל, משה אשכנזי, מיטל גל סוויסה, תמרה קלינגון. קומדיה שחורה מוצלחת למדי, שבוודאי תשעשע את רוב הציבור הישראלי. ציון: 


23:30 ילדה רעה | Dirty Girl, ערוץ MGM


דרמה.1987, נערה מרדנית בתיכון מגיעה לכיתת החינוך המיוחד, שם היא מתיידדת עם הומוסקסואל תימהוני, שיוצא איתה למסע בו הם יגלו הרבה על עצמם. שחקנים: ג'ונו טמפל, מילה ג'ובוביץ'. במאי: אייב סילביה. ארה"ב, 2010.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !