גודזילה, טבעת האש, פריז פינת ניו יורק
יום שישי, 27 במרץ 2015 / שי שגב

22:00 גודזילה | Godzilla, ערוץ Yes2 + ערוץ Hot גולד


לאחר שקבוצת מדענים מעירה מתרדמת מפלצת פרהיסטורית שזורה הרס ברחבי העולם, מתעוררת לחיים הלטאה העוצמתית גודזילה ויוצאת לעצור אותה, כאשר ביניהן ניצב בסכנה הקיום האנושי. חייל צעיר מוצא את עצמו בדרכו לעצור את המפלצות ההרסניות. שחקנים: אהרון טיילור ג'ונסון ("קיק-אס"), בריאן קרנסטון ("שובר שורות"), אליזבת אולסן ("שבעה צעדים"), ז'ולייט בינוש, קן וואטאנבה ("התחלה"). במאי: גארת' אדוארס ("מפלצות"). ארה"ב, 2014. הגרסה ההוליוודית החדשה לסרט האסונות הנודע היא הפתעה לטובה בזכות קטעי פעולה מקוריים והחיבור החכם בין דמיון למציאות. ציון: 

22:00 טבעת האש | Ring of Fire, ערוץ לייפטיים


הזמרת ג'ול מככבת בדרמה מוזיקלית אוטוביוגרפית המבוססת על החיים של הזמרת ג'ון קרטר, והסרט משלב גרסאות כיסוי מרגשים למוזיקה המצוינת של קרטר. קרטר הייתה אשתו של זמר הקאנטרי, ג'וני קאש וזמרת משפיעה בפני עצמה. הסרט סוקר נקודות מפתח בחייה הכוללים בין השאר את סיפור האהבה הגדול מהחיים לקאש, שחיו יחד 35 שנים, למרות התמכרותו הקשה לסמים. שחקנים: פרנסס קונרוי ("עמוק באדמה") ומאט רוס ("אהבה גדולה").

22:00 פריז פינת ניו יורק | Chinese Puzzle, ערוץ Yes3


החלק השלישי בטרילוגיה של סדריק קלפיש, שהתחילה ב-"פודינג אירופאי". דרמה רומנטית שתגרום לכם להתאהב מחדש בניו יורק ובאהבה עצמה. לאחר שגרושתו עברה עם הילדים לניו יורק, מחליט קסאווייה לעזוב את ביתו בפריז ולנסוע לחיות בצד השני של האוקיינוס, קרוב אל ילדיו. הניסיון לחדש את הקשר עם גרושתו וילדיו, הקושי למצוא דירה וחברים, כמו גם השוני בין החיים בצרפת לבין אלו בארה"ב, מטרידים את מנוחתו. ואם זה לא מספיק, נכנסת אל חייו אהובה מהעבר כדי לטרוף עוד יותר את כל הקלפים. שחקנים: רומן דורי, קלי ריילי, אודרי טוטו, ססיל דה פרנס. במאי: סדריק קלפיש ("פריז"). צרפת, 2013. הסרט 
בוגר יותר מהשניים לפניו ומלא הומור, למרות הדרמות הרבות מסביב. ואולי הומור זו הדרך הטובה ביותר להתמודד עם החיים המסובכים. ציון: 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !