מאתר עקבות 7, סיפור שמתחיל בפוסט, תא רדום
יום שני, 27 באפריל, 2015 / שי שגב

14:20 מאתר עקבות 7 | Mantracker 7, ערוץ אקסטרים


עונה חדשה לטרי גרנט, הגשש המומחה באיתור אנשים. בכל פרק זוג יוצא עם מפה ונקודת סוף לשממה הקנדית, על טרי למצוא להשתמש ביכולותיו על מנת לאתר אותם.

21:00 סיפור שמתחיל בפוסט, ערוץ 8 (הוט)


סדרה חדשה העוסקת בקשר ובדיאלוג בין עולם הרשת והעולם האמיתי. כל פרק הוא מסע ייחודי שראשיתו ברשת החברתית, בתהליך אקטיבי של תגובות, המתפתח בעולם החיצוני לדרמות אנושיות. יוצרים: עמי גלאם ועמליה מרגולין. ישראל, 2015.

23:40 תא רדום | Sleeper Cell, ערוץ CBS דרמה


סוכן סמוי אמריקני ממוצא מוסלמי, בשם דרווין אל-סוועד, נשלח לחדור אל תוך תא רדום של טרוריסטים מוסלמים אשר מתכננים לבצע פיגוע בלוס אנג'לס. ביחד עם סיפורו של דרווין, הסדרה מציגה את הדינאמיקה והצביעות בין חברי התא אשר מציגים את עצמם כמוסלמים לכאורה, אך לא דבקים באורח החיים המוסלמי כלל. ציון איי.אם.די.בי.: 8.2/10, ציון מטה-קריטיק: 73/100

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !