הרוג אותי שלוש פעמים, הזירה, בשר טרי
חדש בטלוויזיה – יום רביעי, 27 באפריל, 2016 / שי שגב

20:27 הרוג אותי שלוש פעמים | Kill Me Three Times, ערוץ Yes2

לפרטים נוספים, ראו יום חמישי, 04 בפברואר, 2016, בשעה 23:00 בערוץ Hot אקשן

22:00 הזירה | Arena, ערוץ Hot אקשן


מותחן אקשן. לדייויד לורד הצעיר יש חיים טובים ואישה יפה שעומדת ללדת לו תינוק. עולמו מתהפך ביום בהיר אחד כשרכב מתנגש ברכבו ואשתו מקפחת את חייה. דייויד מתחיל להתדרדר מבחינה נפשית, שותה ומסתבך בקטטה בבר. לאחר מפגש עם בחורה מסתורית שהכינה לו מלכודת, דייויד מאבד את הכרתו, נחטף ומתעורר בכלוב אפל. לחרדתו מתברר לו כי הוא נחטף ע"י ארגון חשאי של אדם חסר מצפון בשם לוגן, יוצר תוכנית טלוויזיה אלימה שמשורדת באינטרנט. כל החטופים שנבחרו בקפידה נאלצים להילחם אחד מול השני עד מוות, בקרבות גלדיאטורים אמיתיים, בזירות דיגיטליות שמשתנות לפי סגנון הלחימה בכל קרב. תחילה דייויד מסרב להילחם, עד שהוא מגלה כי הדרך האפשרית היחידה לצאת מהמקום היא לנצח בעשר קרבות רצופים. שחקנים: קלן לוץ, סמואל ל. ג'קסון, ג'וני מסנר, קטיה ווינטר, ג'יימס רמאר, נינה דוברב. בימוי: ג'ונה לופ. ארה"ב, 2011. ידוע כי ג'קסון משתתף פעם בפעם בסרטים רדודים, אך הפעם זה באמת עלוב עד כדי נפשע. ציון: 


22:50 בשר טרי | Fresh Meat, ערוץ CBS דרמה


קומדיה בריטית מהיוצרים של "פיפ שואו" על שישה סטודנטים המכונים 'פרשיז' באוניברסיטה בדיונית במנצ'סטר. עקב הרשמה מאוחרת הם כולם שותפים בדירה, הרחק מן הקמפוס. ג'וסי, קינגסלי, ווד, ג'ייפי, אורגון והווארד מתחילים את אחת התקופות המסעירות בחייהם ויציגו מגוון של מצבים קומיים מעולמו של הסטודנט: איזון בין לימודים למסיבות, מציאת עבודה, תקציב סטודנט, רומן עם מרצה ועוד. הסדרה משודרת בישראל בפעם הראשונה לאחר שזכתה להצלחה רבה בבריטניה, שם שודרה ב-Channel 4 וכעת בעיצומה של עונה 4. ציון איי.אם.די.בי.: 8/10

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !