חי מבפנים, לידה בשטח
חדש בטלוויזיה - יום שני, 27 ביולי, 2015 / שי שגב

22:00 חי מבפנים | Alive Inside, ערוץ 8


פרס חביב הקהל פסטיבל סאנדאנס 2014; פרס חביב הקהל פסטיבל סאדונה 2014; ציון לשבח פסטיבל הסרטים בוסטון 2014. מלחמתו של עובד סוציאלי במערכת הרפואית האמריקנית הנכשלת פעמים רבות בהתמודדות עם מחלות נפש ואובדן זיכרון, בסרט מרגש ומהנה על כוחות הריפוי של המוזיקה. באמצעות ראיונות עם בני משפחות החולים, נוירולוגים ומוזיקאים (בובי מקפרין), מוכחת כוחה של המוזיקה, ויכולתה לרפא במקומות בהם לרפואה הקונבנציונלית אין מענה. גרמניה, 2014. מסר מעודד מסרט מרגש ונטול יומרות. ציון:
 


22:00 לידה בשטח | Born in the Wild, ערוץ לייפטיים


סדרה נועזת עוקבת אחרי זוגות אמיצים הבוחרים בלידה טבעית בשטח ללא תרופות, רופאים או עזרה למרות הסכנות הכרוכות וכנגד כל המוסכמות החברתיות. מה הסיבות שגורמות להורים להחליט להתנתק מהסביבה וללדת את צאצאם בצורה כה קיצונית? האם הם מצליחים להתחבר לאווירה הטבעית, נטולת התרופות והרופאים או שהם מתחרטים על ההחלטה?

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !