שושנת קהיר הסגולה, המלחמה על שאנל מס' 5, השטיח האדום Live: טקס הגראמי 2018
חדש בטלוויזיה – יום ראשון, 28 בינואר, 2018 / שי שגב

22:00 שושנת קהיר הסגולה | Purple Rose of Cairo, ערוץ Yes3


קומדיה רומנטית פנטסטית, שנחשבת לאחד מסרטיו הטובים ביותר של וודי אלן. בתקופת השפל הכלכלי מתאהבת מלצרית קשת יום בגיבור סרט רומנטי, אותו היא הולכת לראות שוב ושוב. באחד הימים יוצאת הדמות השרמנטית ממסך הקולנוע אל העולם האמיתי כדי לפגוש את הצופה האדוקה, והשניים יוצאים יחד לעיר הגדולה, בעוד שאר הדמויות בסרט, בעלה הזועם של המלצרית וכוכב הקולנוע עצמו יוצאים מגדרם. אלן היה מועמד לאוסקר על התסריט, והסרט עצמו זכה בפרס הסרט הטוב ביותר בבאפט"א. שחקנים: מיה פארו, ג'ף דניאלס, דני איילו. ארה"ב, 1985. סרט מתוק עם הרבה מקוריות ובעיקר קסם. ציון:
 


22:00 המלחמה על שאנל מס' 5 | The N°5 War, ערוץ Hot8


סרט חדש חושף כיצד ניסתה קוקו שאנל לנשל את שותפיה היהודים, האחים ורטהיימר, מחלקם בעסק של הבושם המפורסם בעולם בעזרת חוקי הגזע הנאציים. בשנת 1924, מימנו האחים ורטהיימר את מלוא עלויות המימון והייצור של הבושם, אלא ששאנל, שמעולם לא הייתה מרוצה מהסכם הבעלות, ניצלה את קשריה במשטר וישי ואת חוקי האריאניזציה של תקופת המלחמה כדי לדחוק את האחים ורטהיימר מחוץ לעסק. היא נכשלה, אך המשיכה ליהנות מהרווחים, וכך נעשתה לאחת מנשות העסקים העשירות בעולם לאחר המלחמה. סרט תיעודי מותח זה שופך אור על התפתחות שוק היוקרה העולמי ועל הסודות המסחריים שמאחורי שאנל מספר 5. צרפת, 2017.

22:30 השטיח האדום Live: טקס הגראמי 2018 | 
60th Annual Grammy Awards Red Carpet, ערוץ !E 


טקס פרסי הגראמי ה-60. הטקס יערך השנה בניו יורק, בהנחייתו של ג'יימס קורדן (שנה שנייה ברציפות). הגברים מובילים את המועמדויות השנה, כשבראשם ג'יי-זי עם 8 מועמדויות, קנדריק למאר עם 7 מועמדויות, ו-ברונו מארס עם 6.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !