מקס האריה וממלכת הקסמים, אזרח אמריקאי, האיש הכי כועס בברוקלין, להתמודד עם הנפש, טופ גיר: המיטב של הבריטים, NCIS: ניו אורלינס, שמיים ללא גבולות, קשרי דם, מכור לסם: אופיום והרואין
יום שבת, 28 במרץ 2015 / שי שגב

10:00 מקס האריה וממלכת הקסמים | Paddle Pop 3, ערוץ Yes5


מקס האריה האהוב מסתבך הפעם עם שלוש מכשפות מרשעות. הוא יוצא לעזור לחד קרן טובת לב, שהיא קוסמת הכוכבים, להשיג בחזרה שליטה על גביש ירח בעל כוחות מסוכנים, אותו גנבו שלוש המכשפות. הוא וחבריו יוצאים אל ממלכת הקסמים בכדי למצוא את חד הקרן שומר האור המחזיק בחפץ היחיד שיכול לעצור את המכשפות מלהטיל אפלה מוחלטת על העולם. דיבוב לעברית: תומר גלר, מאיה מיטלפונקט. במאי: אלווין צ'אנג. ארה"ב, 2014.

13:40 אזרח אמריקאי | The Citizen, ערוץ Hot פריים


דרמה מקורית מטרידה שזכתה בשני פרסים במסגרת פסטיבל הסרטים של בוסטון, בהשתתפות כוכב הקולנוע והטלוויזיה המצרי, ח'אלד נבאווי, המוכר לקהל המערבי מן הסרט "משחק הוגן". הוא עורר אז שערורייה זוטא בעולם הערבי כאשר הסכים להצטלם לצידה של לירז צ'רכי הישראלית. הסרט, המבוסס על סיפורים אמיתיים, מגולל את סיפורו של איברהים ג'ראח, שמגריל גרין קארד לארה"ב ומקבל הזדמנות לשנות את מזלו ולפתוח דף חדש בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. הוא נוחת בניו יורק יממה לפני אירועי ה-11 בספטמבר, מסתבך, מוכה ונעצר על לא עוול בכפו. שחקנים נוספים: אגנס ברוקנר, ריזואן מנג'י, ויליאם את'רטון, קרי אלווז, רייצ'ל אדאמס. בימוי: סם קיידי. ארה"ב, 2013.

16:35 האיש הכי כועס בברוקלין | The Angriest Man in Brooklyn, ערוץ Hot גולד

לפרטים נוספים, ראו יום חמישי 26 במרץ, 2015, בשעה 21:30 בערוץ Yes1

17:00 להתמודד עם הנפש | Maladies, ערוץ Hot דרמה


דרמה יוצאת דופן על התמודדות עם מחלת נפש ועל כוחה של ידידות. הסרט הרגיש מתאר את קורותיו של שחקן צעיר ומצליח (ג'יימס פרנקו, "127 שעות"), שנאלץ לקחת פסק זמן מעולם המשחק בעקבות התדרדרות נפשית הדרגתית. הוא מסתגר בבית בעיירה קטנה ולא מפורסמת, כשלצידו רק אחותו המעורערת וחברתו הטובה ביותר (קתרין קיניר, "להיות ג'ון מלקוביץ'"). איך ישפיעו החיים בצוותא על השלושה? שחקנים נוספים: פאלון גודסון, דייוויד סטראת'יים, וינס ז'וליווט. בימוי: ג'יימס פרנקו. ארה"ב, 2012. הסרט עשוי רע, בנוי גרוע ונחשב לאסון קולנועי. בזבוז זמן מוחלט. ציון:
 


20:00 טופ גיר: המיטב של הבריטים, ערוץ אגו


מיטב הפרקים העוסקים במוטוריקה בריטית מובחרת ומובחרת פחות. בין רכבי היוקרה: בנטלי, רולס רויס ולוטוס. אלו יעמדו בגאון לצד קצת מכוניות קצת פחות זוהרות, כמו אלו מתוצרת הבריטיש ליילנד, חברת רכב פופולארית בעלת היסטוריה בעייתית. בריטניה, 2014, 3 פרקים.

21:45 NCIS ניו אורלינס | NCIS: New Orleans, ערוץ Hot זון


סדרת-הבת השנייה של המותג המוביל של סי.בי.אס.: "NCIS". את הרעיון יזם מרק הרמון, על סמך הביוגרפיה של דוויין סוור, סוכן NCIS, שעבד במשך 20 שנה בניו אורלינס. הסדרה זכתה לחשיפה ראשונה בשני פרקים מיוחדים בעונתה ה-11 של "NCIS". את התפקיד הראשי ממלא סקוט בקולה, כוכב "זינוק לאתמול", והסרטים "אמריקן ביוטי". בקולה מגלם את הסוכן המיוחד דוויין 'קינג' פרייד, ההיפך המוחלט של גיבס מסדרת-האם, אדם פתוח, חם ומוחצן. לצדו משחקים לוקאס בלק, כוכב "סלינג בלייד" ו-"מהיר עצבני 3". סי. סי. ה. פאונדר, כוכבת "המגן" ו-"אווטאר", זואי מקלילן ("ג'אג") ורוב קרקוביץ' ("להתאהב מחדש"). ציון איי.אם.די.בי.: 7.1/10, ציון עגבניות רקובות: 65%/100%, ציון מטה-קריטיק: 55/100, ציון טי.וי.קום: 5.5/10.

22:00 שמיים ללא גבולות | Unfinished Sky, ערוץ לייפטיים


סרט אוסטרלי אינטימי. טהמינה היא פליטה אפגאנית בלתי חוקית שעברה התעללות קשה ואינה דוברת אנגלית, הנקלעת לחוותו המרוחקת של ג'ון. ג'ון מיוסר ומתאבל על מות אשתו, ממתין שטהמינה תחלים כדי שיוכל לשלוח אותה לדרכה. המפגש המאולץ בין השניים מסמן את תחילתו של מסע להכרה הדדית שילמד אותם לתקשר זה עם זה. במאי: פיטר דאנקן. אוסטרליה, 2008. דרמה מרגשת ויפה לצופים בוגרים. ציון:
 22:00 קשר דם | Blood Ties, ערוץ Yes4

לפרטים נוספים, ראו יום חמישי, 26 במרץ, 2015, בערוצי Yes VOD

22:10 מכור לסם: אופיום והרואין
Hooked: Illegal Drugs: Opium & Heroin, ערוץ ההיסטוריה 

מכור לסם: אופיום והרואין


תעודה הבוחנת את תוצריו הקטלניים של צמח הפרג: אופיום, הרואין ומורפיום. בימי קדם, הצמח נחשב לאלוהי, ונעשה בו שימוש רב במעשי כישוף בעת העתיקה. אך במאות ה-19 וה-20, התוצרים הנרקוטיים הממכרים והמסוכנים שלו גרמו לסערה חברתית אדירה. סם האופיום לבדו היה אחראי לפרוץ שתי מלחמות בין בריטניה לסין. המעמד העליון השתמש בהרואין כי האמין שבכוחו לעורר יצירתיות, אך כשהסם הגיע לשורות מעמד הפועלים, הוא הפך לאויב האומה - אך הוצאת ההרואין מחוץ לחוק רק הגבירה את הביקוש לסם האסור.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !