כימיה טובה, שומרי האוצרות
חדש בטלוויזיה - יום חמישי, 28 במאי, 2015 / שי שגב

21:30 כימיה טובה | Better Living Through Chemistry, ערוץ Yes1


קומדיה. חייו השגרתיים של רוקח בעיירה קטנה יוצאים משליטה כאשר הוא פוצח ברומן עם אשתו הסקסית של אחד מלקוחותיו, ומסתבך בפרשה של סקס, סמים והרבה בלגן. שחקנים: סאם רוקוול, אוליביה וויילד, מישל מונהאן ("ארוס עליה"), ריי ליוטה. במאים: ג'וף מור, דיוויד פוסמנטייר. ארה"ב, 2014. סרט רדוד ושטחי, עם הומור סלפסטיק מיושן, סקס ועודף סמים. חוץ מכימיקלים שעפים באוויר, אין בסרט ולו דבר. ציון: 


22:45 שומרי האוצרות | The Librarians, ערוץ Yes אקשן


סדרת מתח והרפתקאות של רשת TNT בהפקתו של דין דבלין ("היום השלישי", "העוקץ"). הסדרה מבוססת על סדרת סרטי מתח מצליחה של הרשת בכיכובו של נואה וויילי (שאף מתארח בחלק מהפרקים). היא עוסקת בפלין קאסדן (וויילי) ספרן המגלה שהספרייה שהוא מנהל מכילה חלק מהאוצרות המיתולוגיים והקסומים ביותר בעולם, והוא יוצא לסדרה של הרפתקאות להשיב אותם מפני אלו המנסים לגנוב אותם ולהשתמש בהם לרעה. דוגמנית העל, רבקה רומיין, ושחקן "העוקץ" כריסטיאן קיין מככבים כסוכנת הרשות למלחמה בטרור וגאון מתמטי שחוברים יחד לצוות הספרנים. ציון איי.אם.די.בי.: 7.2/10, ציון טי.וי.קום: 7.9/10, ציון עגבניות רקובות: 71%/100%, ציון מטה-קריטיק: 64/100

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !