אולרייך זיידל – במאי בעבודה, טראקים, רוכבים עם כוכבים
חדש בטלוויזיה - יום שלישי, 28 ביולי, 2015 / שי שגב

22:00 אולרייך זיידל – במאי בעבודה | Ulrich Seidl – A Director at Work, ערוץ 8


הצצה לעולמו של הבמאי השנוי במחלוקת, אולרייך זיידל ("גן עדן לאוהבים"), החושף עד כמה יצירותיו עצמן הן מסע, בו הוא מרשה לעצמו להיות מודרך הן על ידי מציאות והן על ידי חזיונות ושדים. דיוקן הסרט מלווה את הבמאי האוסטרי במהלך עבודתו ומציג תמונה חיה של שיטת זיידל. הסרט מלווה אותו במהלך חזרות להפקתו האחרונה הפרובוקטיבית וחושף כיצד הוא מצליח לפתות את נתיניו לחשוף כל כך הרבה מעצמם, להתוודות לרצונות העמוקים ביותר שלהם והאובססיות. שוויץ, 2014.

22:00 טראקים | Tracks, ערוץ Yes3


דיוקן נשי. מבוסס על סיפורה האמיתי של רובין דווידסון, אישה צעירה שיצאה בשנות ה-70 למסע דרך מדבריות וטבע פראי במטרה לחצות ברגל את יבשת אוסטרליה כשלצדה רק ארבעה גמלים וכלב. שחקנים: מיה וסיקובסקה ("אליס בארץ הפלאות"), אדם דרייבר ("בנות"). במאי: ג'ון קורן. אוסטרליה, 2013. סיפור אמיתי הבנוי בצורה איטית, הנהנה מצילומים מופלאים והמשחק האיכותי של וסיקובסקה. ציון: 


22:15 רוכבים עם כוכבים | Hollywood Cycle, ערוץ !E 


סדרת ריאליטי חדשה, המספקת הצצה לעולמם הסודי של מדריכי הספינינג, כשכל מדריך נחשב לרוק סטאר, ואנשים (ובעיקר נשים) יעשו הכל כדי לתפוס מושב אופניים בשיעור הכי שווה. עולם סקסי, תחרותי ואכזרי להפליא, שלעיתים מזכיר כת דתית. הסדרה עוקבת אחר שלושת המדריכים המובילים במכון הכי לוהט בהוליווד, סייקל האוס, שאפתנים וכריזמטיים, ששואפים להמשיך וללמד את השיעורים הכי פופולאריים ומיוזעים, ואחרי קבוצת מדריכים מתלמדים צעירים, השואפים לזכות בפוזיציה הנחשקת: להיות המדריך/ה החדש/ה במכון.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !