פוניו, וויסלר, חתונה ממבט ראשון
חדש בטלוויזיה – יום חמישי, 28 ביולי, 2016 / שי שגב

17:00 פוניו | Ponyo, ערוץ Yes5


יוצר האנימציה האגדי, הייאו מיאזאקי ("המסע המופלא", "הטירה הנעה"), מביא אגדה קסומה משולבת בסגנון ויזואלי מפעים. פוניו היא נסיכה דגית שחיה במעמקי הים. יום אחד היא נפלטת לחוף ומתיידדת עם ילד שמציל אותה. אביה של פוניו עושה הכל כדי להחזיר את בתו הביתה אך היא נחושה להפוך לאנושית ולהישאר עם חברה החדש. דיבוב לעברית: רועי ניב, איילת גל, אורנה כץ, נמרוד ברגמן. יפן, 2008. זהו אינו סרטו הטוב ביותר של מיאזאקי, אבל יפהפה ויזואלית, תוך תיאור אגדה מקסימה לקטנים ולגדולים. ציון:
 


21:00 וויסלר | Whistler, ערוץ אקסטרים


סרט תיעודי מטורף על פסטיבל אופני ההרים, וויסלר קראנקוורקס, המתרחש בקולומביה הבריטית, קנדה. בהשתתפות: ברנדון סמנוק, סטיבי סמית', מרסלו גוטיירז ו-אנדראו לסודגאי.

22:00 חתונה ממבט ראשון | Married at First Sight, ערוץ Yes דרמה


סדרת דוקו-דרמה המנהלת ניסוי סוציולוגי מסקרן, ועוקבת אחר שלושה זוגות בכל עונה, שהוצמדו על ידי ארבע מומחים בתחומם (פסיכולוג קליני, סקסולוג, סוציולוגית ומומחה רוחניות) על פי פרמטרים שונים הנבחנים מראש ונמצאים מתאימים, ומוכנים להתחתן בפגישתם הראשונה. אף אחד מבני הזוג לא פוגש את השני עד לאותו רגע בו הם נפגשים בחופה. הזוג מבלה את ליל הכלולות בבית מלון ולאחר מכן יוצא לירח דבש. כשהם שבים הביתה, עליהם לחיות יחד כזוג נשוי במשך שישה שבועות ולאחר מכן הם יכולים להחליט אם להישאר ביחד או להתגרש.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !