מתכון לחופשה באיטליה 4, אימהות רעות, עץ הזית, רובוטריקים 4, תחת לחץ, הנידונים למוות 2, צבי הנינג'ה: יוצאים מהכללים
חדש בטלוויזיה – יום שישי, 28 ביולי, 2017 / שי שגב

17:00 מתכון לחופשה באיטליה 4, ערוץ האוכל


אחרי שביקרו בחבל פוליה בעקב המגף, שבים השף שאול בן אדרת ו-משה בראל, יצרן הפסטה, לפגישה מחודשת עם אהובתם איטליה, כאשר הפעם יתמקדו בטוסקנה. השניים ייצאו למסע בעקבות חומרי הגלם העשירים והייחודיים למחוז: בשר הציד המשובח (ביסטקיה די פיונטינה), יינות הקיאנטי והסופר קלאסיקו, מרקי הלחם המפורסמים והפסטות ייחודיות למקום.

21:30 אימהות רעות | Bad Moms, ערוץ Yes1


קומדיה. שלוש אימהות, שמאסו מלדאוג לכולם ומכך שאין להן דקה לעצמן, מחליטות לפרוק כל עול ויוצאות לבלות לילה פרוע וחסר מעצורים כמו פעם - בילוי שמעורר נגדן את חבורת האימהות המושלמות והביצ'יות של השכונה. שחקנים: מילה קוניס, קריסטן בל, כריסטינה אפלגייט. במאי: ג'ון לוקאס, סקוט מור. ארה"ב, 2016. שחקניות נהדרות בסרט שאינו מנצל את מלוא הפוטנציאל שלהן, וחבל. ציון: 


21:30 עץ הזית | The Olive Tree, ערוץ Yes3


אלמה גדלה במשפחה של חקלאים קשוחים, עם אבא ושני אחים, שגודלו לעבודה קשה בחווה ובמטע הזיתים העצום של המשפחה. הזמנים משתנים, והבנים שמחפשים דרך קלה יותר להתפרנס מוכרים, בלי ידיעת האב, את עץ הזית העתיק ביותר במטע. שנים לאחר שראתה את העץ האהוב נעקר, יוצאת אלמה עם חבריה למסע בעקבות העץ האבוד, מסע שינסה לאחד את המשפחה המפולגת. שחקנים: אנה קסטילו, חוויאר גוטיירז, פפ אמברוס. במאית: איסיאר בולאיין ("קח את עיניי"). ספרד, 2016. אגדה ספרדית מתוקה על אירופה החדשה בתנאים של חוסר ודאות. ציון: 


22:00 רובוטריקים 4 | Transformers: Age of Extinction, ערוץ Yes2


חלק רביעי בסדרת סרטי הרובוטריקים. מכונאי רכב והבת שלו נחשפים לסוד שמביא את הרובוטריקים, השקרניקים ופקיד ממשלה פרנואיד לרדוף אותם ולהילחם עליהם. שחקנים: מארק וולברג, סטנלי טוצ'י, ניקולה פרץ. במאי: מייקל ביי. ארה"ב, 2014. 
מפגן מטופש שמעליב את הצופים, וסמל לתעשיית קולנוע בשפל המדרגה. ציון: 

22:00 תחת לחץ | Pressure, ערוץ Yes4


קבוצת גברים נשלחת בצוללת למשימת תיקון צינור נפט שהתפוצץ בקרקעית האוקיינוס. במהלך המשימה הקשר עם הספינה ששלחה אותם מתנתק, והקבוצה נאלצת לצאת למאבק הישרדותי קשה במטרה להישאר בחיים. שחקנים: מת'יו גוד, דני יוסטון. במאי: רון סקלפלו. בריטניה, 2015. סרט נוסחתי, צפוי, מלחיץ וחסר חמצן או עניין. ציון:
 


22:00 הנידונים למוות 2 | The Condemned 2, ערוץ Hot אקשן


מותחן קשוח המהווה סרט המשך ל-"הנידונים למוות" משנת 2007. הסרט צולם במדבריות מקסיקו ומככב בו מתאבק ה-WWE - רנדי אורטון ("12 סיבובים: רילודד"). וויל הוא צייד ראשים שנקלע בעל-כורחו ללבו של משחק אלים. במשחק משתתפים שישה לוחמים ומתמודדים זה כנגד זה בכל האמצעים והכלים העומדים לרשותם וללא חוקים מגבילים. המשחק משודר בזמן אמת ואנשים משתעשעים בהימור על הזוכה, שעליו להרוג את כל האחרים על-מנת להישאר בחיים. בימוי: רואל ריינה. ארה"ב, 2015.

22:00 צבי הנינג'ה: יוצאים מהצללים | Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows, ערוץ Hot גולד

לפרטים נוספים, ראו יום חמישי, 27 ביולי, 2017, בשעה 23:45 בערוץ Yes2

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !