השכן מגיהנום 2, פרחים נבלו קמלו, המדריך לרוצח 2, סטוץ כפול, וויל פארל עולה למגרש, האנטומיה של גריי 12, לואי ת'רו והפושעים חולי הנפש, טיפשים בלי הפסקה 2
חדש בטלוויזיה - יום שני, 28 בספטמבר, 2015 / שי שגב

15:20 השכן מגיהנום 2 | Nightmare Neighbours 2, ערוץ CBS ריאליטי


עונה חדשה לסדרה שמציצה אצל השכנים שלנו אל תוך דלתות סגורות כדי לגלות מה באמת קורה שם כאשר מתעוררת מחלוקת. עוד מקרים מוזרים, טראומתיים ומזעזעים לעיתים, אך מלאי הומור, מתועדים בזמן אמת רק בעונה החדשה של השכן מגיהנום.

16:00 פרחים נבלו קמלו | Seeds of Yesterday, ערוץ לייפטיים


בחלק האחרון של הסדרה, הטרגדיה המשפחתית ממשיכה כאשר קאתי וכריסטופר מגיעים לחגוג את יום הולדתו ה-25 של בארת'. הם עדיין נשואים באושר ומזדקנים לאיטם. ג'ורי התחתן עם אהבת נעוריו מלודי שנמצאת בהריון מתקדם. סינדי, הבת המאומצת גדלה להיות אישה יפה ורק בארת' נשאר "הכבשה השחורה" של המשפחה (לפחות בתחושה) והוא מסיים בהצטיינות לימודי משפטים בהרווארד. בארת' מזמין את כל המשפחה המורחבת והלא מתפקדת שלו לאחוזה פוקס'וורת כדי לפתוח את כל הסודות והשקרים אחת ולתמיד.

20:45 המדריך לרוצח 2 | 2 How To Get Away With Murder, ערוץ Hot3


העונה החדשה של סדרת הלהיט של שונדה ריימס. בסיום העונה עמוסת הטוויסטים, ווס (אלפרד אנוך, "הארי פוטר"), קונור (ג'ק פלהי, "זעם"), מקיילה (איה נאומי קינג, "ארבע") ולורל (קרלה סוזה) התמודדו עם השלכות הרצח המסתורי בו היו מעורבים, והופתעו כאשר רבקה סוטר חמקה תחת עיניהם. ללא ידיעתם, היא נמצאה מתה על-ידי אנאליס ושותפה פרנק (צ'רלי וובר, "90210"). כעת, פרשת רצח חדשה לחלוטין נפתחת, ויחד עמה רשת של שקרים וחשדות.

21:30 סטוץ כפול | Two Night Stand, ערוץ Yes1


קומדיה רומנטית סקסית ומשעשעת. צעירה שזה עתה זרקו אותה מחליטה לראשונה בחייה להיות ספונטנית ולהיפגש עם בחור שמצאה באינטרנט לסטוץ חד פעמי. בבוקר שאחרי השניים מבינים מהר מאד שהם הפכים גמורים ועדיף שיתרחקו האחד מהשני, אך סופת שלגים מאלצת אותם להתבצר בבית ביחד. כעת עליהם לעבור ביחד את כל היום, וגם את הלילה. ההתחלה מקרטעת אבל לאט לאט העניינים מתחילים להתחמם. שחקנים: מיילס טלר ("וויפלאש"), אנלי טיפטון ("טיפש, מטורף, מאוהב"). במאי: מת'יו צ'פמן (התסריטאי של "צבע הלילה"). ארה"ב, 2014. קומדיה של מערכה אחת עם משחק טוב, אך נכשלת בשל סוף צפוי וחסר תכלית. ציון:
 


22:00 וויל פארל עולה למגרש | Ferrel Takes the Field, ערוץ Yes Oh


בסרט הדוקומנטרי שיצר עבור HBO, יוצא הקומיקאי וויל פארל ("SNL") אל מגרש הבייסבול, ולוקח חלק בחמישה משחקי אימון בליגה העליונה של אריזונה, כשהוא מצטרף לעשר קבוצות ובכל קבוצה לוקח לעצמו תפקיד אחר על המגרש ומחוצה לו. הוא מגיש, חובט ומחמיא לשחקנים על איך שהם נראים. הספיישל נועד לאסוף כספים עבור מספר עמותות למלחמה בסרטן, אך למרות המטרה הנכבדה והרצינית, פארל מביא איתו את חתימתו וסגנון ההומור הסלפסטיקי והאבסורדי שלו.

22:00 האנטומיה של גריי Grey's Anatomy 12 | 12, ערוץ Yes דרמה


עונה חדשה לדרמה מזילת הדמעות. דמותו של דרק שפרד הייתה אבן פינה בסדרה ובחייה של מרדית' גריי במשך 11 עונות, אך לאחר מותו הטראגי בסיום העונה הקודמת, על מרדית' להבין איך היא רוצה שחייה החדשים יראו בלעדיו, ולפי היוצרת שונדה ריימס, העתיד של מרדית' נראה ורוד. ספוילר - פעם נוספת שהיא רווקה, מסביבה נשים רווקות רבות שיוצאות עם גברים, בעוד היא אינה מעוניינת בכך כלל. אבל מותו של דרק צפוי לפתח את דמותה של מרדית', להפוך אותה למנהיגה, ובמקביל, יצטרף לסדרה השחקן הניו זילנדי, מרטין הנדרסון ("הדרך האדומה"), שיגלם מנתח חדש בבית החולים, וצפוי להחליף את דרק בחייה של מרדית'. מירנדה ביילי חוזרת לעונה החדשה קשוחה ובוטה, ונחושה מתמיד לקבל את תפקיד הצ'יף, לאחר שאוון האנט הודיע על פרישתו, ואלכס וג'ו מתכוננים למעבר לביתם החדש. עתידם של ג'קסון ואפריל עדיין לא ברור.

22:00 לואי ת'רו והפושעים חולי הנפש | Louis Theroux: By Reason of Insanity, ערוץ 8


כיצד מתייחסת החברה לאלה אשר ביצעו פשע – לעיתים אלים ביותר – ברגעים של אי שפיות? העיתונאי הבריטי, לואי ת'רו, מבקר במוסדות אשפוז פסיכיאטריים בארה"ב ופוגש את הפושעים חולי הנפש. הם אושפזו במוסד פסיכיאטרי בתקווה שבעזרת טיפול נפשי יוכלו לשוב ולהשתלב בחברה ביום מן הימים. בחלק הראשון לואי בודק, בעזרת ראיונות עם המאושפזים ועם המטפלים שלהם, כיצד אפשר לקבוע אם ומתי כשירים החולים להשתחרר מהמוסד ולנסות לחזור לחיים נורמטיביים. בחלק השני הוא פוגש חולים קשים יותר, שכמעט בלתי אפשרי להפריד בין אישיותם לבין מחלת הנפש שלהם ולכן הם קשים יותר לטיפול ולריפוי.

22:00 טיפשים בלי הפסקה 2 | Dumb and Dumber To, ערוץ Yes2


סרט ההמשך ללהיט הקופתי משנת 1994. הארי ולויד, שלפני בדיוק עשרים (ואחת) שנה קרעו את מסכי הקולנוע ב"טפשים בלי הפסקה", חוזרים להרפתקה חדשה שתוכיח שוב כי הם שתיים מהדמויות המצחיקות, האהובות והמטומטמות ביותר בקולנוע המודרני. הפעם לויד מנסה להתאחד עם בתו שזה עתה גילה כי היא קיימת, בזמן שהארי מצטרף גם הוא, אבל לו יש סיבות אחרות לגמרי... שחקנים: ג'ים קארי, ג'ף דניאלס, רוב ריגל, קת'לין טרנר. במאים: פיטר פארלי ובוב פארלי. ארה"ב, 2014. אמנם יש פה ושם בדיחות, אך האחים פארלי כבר מזמן מיצו את ההומור שלהם בסרטים. ציון:
 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !