סעודת החלל של הסטון, בבידוד
חדש בטלוויזיה – יום שני, 28 בנובמבר, 2016 / שי שגב

17:00 סעודת החלל של הסטון | Heston's Dinner in Space, ערוץ האוכל


הסטון בלומנטל נעתר לבקשתו של האטרונאוט הבריטי טים פיק ומכין עבורו מנות מיוחדות למסעו לחלל. האתגר יוביל את הסטון למשימת מחקר בת שנתיים, במהלכן יעבוד לצד סוכנויות חלל בניסיון לחולל מהפכה בתחום המוגבל למדי של תזונה בין כוכבית. בלומנטל יתקין תפריט שלא מן העולם הזה, כזה שניתן יהיה לטעום באפס כבידה ושיזכיר לסועדים את ביתם הרחוק.

22:00 בבידוד | Solitary, ערוץ Yes דוקו


כ-100,000 אזרחים אמריקנים מצויים בתאי בידוד בתוך בתי-כלא באבטחה מקסימלית ברחבי ארה"ב. Red Onion State Prison, כלא באבטחה מקסימלית הממוקם באזור הכפרי של וירג'יניה, כ-500 ק"מ מכל מרכז עירוני, הוא אחד מלמעלה מ-40 בתי כלא בארה"ב שנבנו כדי לאכלס אסירים בודדים בתאים בגודל של 2.5x 3 מטרים במשך 23 שעות ביממה. הבמאית קירסטי ג'ייקובסון קיבלה גישה חסרת תקדים לכלא הזה ומביאה מבט חשוף ונוגע של החיים בתוך תאי הבידוד הללו. 90 דקות, ארה"ב, 2016.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !