נפלאות הרחם, הויקינגים 4
חדש בטלוויזיה – יום שני, 29 בפברואר, 2016 / שי שגב

22:00 נפלאות הרחם | Wonder Wombs, ערוץ 8


יתכן ואנו קרובים מתמיד לגידול תינוקות מחוץ לגופן של נשים? האם בקרוב גם גברים יוכלו ללדת? האם זהו עידן תום העקרות? בשנת 2014 בשבדיה נולד התינוק הראשון באמצעות השתלת רחם. הסרט מתאר את ההתקדמות המדהימה שנעשתה בכל הקשור להשתלות רחם מתורמת שעודנה בחיים או שנפטרה. אותה התקדמות המציתה תקווה ב-1 מתוך 5,000 נשים שנולדו ללא רחם, כמו גם בנשים שאיבדו את הרחם שלהן כתוצאה ממחלה או תאונה. זהו פרק חדש במלחמה נגד העקרות ויתכן כי היום בו גם גברים יוכלו לחוות הריון בעצמם - קרוב מתמיד. ARTE, 2015.

23:00 הויקינגים 4 | Vikings 4, ערוץ Yes Oh


סדרת הדרמה האפית-מיתולוגית של ערוץ ההיסטוריה האמריקני חוזרת בעונתה הרביעית, שתכלול 20 פרקים, בשני חלקים. העונה השלישית הסתיימה בקרב האדיר בפרנקיה (צרפת של ימינו) על העיר פריס, אותו ניצח ראגנר בעור שיניו, לאחר שנפצע אנושות. הוא חוזר לטקגט כשהוא על סף מוות, ומחשבות על מותו מציתות את דמיונם של הכוחות השונים הרואים בעצמם יורשיו, ביניהם אשתו של ראגנר, המלכה אסלוג, ובנו הבכור ביורן. בינתיים לגארטה וסגנה לשעבר קלאף ממשיכים במאבקי כוחות, רולו בוגד במורשתו הויקינגית ובוחר להישאר בפרנקיה, ופלוקי נאסר ונכלא על מעשיו הברוטאליים כלפי הכומר הנוצרי את'לסטאן.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !