אוצר האי המקולל 2, האחות ג'קי 7, לואי 5, סופרסטארים על ארבע, הסיפור הפרוע של סרטי קאנון, מלפפון, בננה
יום רביעי, 29 באפריל, 2015

21:20 אוצר האי המקולל 2 | The Curse of Oak Island 2, ערוץ ההיסטוריה


עונה שנייה לסדרה. בעונה זו, צמד האחים ריק לאגינה ואמרטי לאגינה מכפילים את המאמץ שהשקיעו בעונה שעברה, סורקים והופכים כל אבן באי באופן שיטתי, תוך שימוש במומחים בעלי שם וציוד טכנולוגי ומכני משוכלל ביותר – במטרה למצוא את האוצר העתיק והמסתורי, שהחיפוש אחריו כבר גבה חיי אדם...

22:00 האחות ג'קי 7 | Nurse Jackie 7, ערוץ Hot פלוס


הסדרה השנונה מגיעה לסיומה בעונתה השביעית. טוני שלהוב ("מונק") מצטרף לשחקני העונה האחרונה.

22:00 לואי 5 | Louie 5, ערוץ Yes קומדי


הקומדיה של ערוץ הפרימיום האמריקני FX, חוזרת לעונה חמישית. אחרי עונה רביעית דרמטית במיוחד, שגם גררה דיונים וחילוקי דעות בנושאים שעלו בפרקים (למשל סצינת הנשיקה הכפויה בין לואי לפאם, ופרק שלם שעסק במשקל ובחוסר רצונו של לואי לצאת עם אישה שמנה), העונה החמישית צפויה להיות קלילה, זורמת ומצחיקה הרבה יותר.

22:00 סופרסטארים על ארבע | Star Paws: The Rise of Superstar Pets, ערוץ 8


עוקבים אחרי BOO? עושים לייקים לג'יף? מוציאים לשון עם מרני? או סתם מתמרמרים עם גראמפי קאט? סיפורם של סוכנים מקצועיים לבעלי חיים ובעלים של חיות מחמד, המביאים גל חדש של כוכבים – בעלי חיים. בעלי חיים באינטרנט הפכו לעסק גדול, ישנם בעלי חיים המושכים תשומת לב רבה יותר מידוענים בהוליווד. בהשראת מהפכה זו, סוכנויות פרסום החלו לחפש אחרי גורים ומערך של כוכבי בעלי חיים אחרים למסעות הפרסום שלהם ולהגברת הרווחים. הסרט מלווה סוכני בעלי חיים המחפשים, בין היתר, אחר אריה כריזמטי לתכנית טלוויזיה וחתלתולים לצילומי מגזין.

22:00 הסיפור הפרוע של סרטי קאנון | Electric Boogaloo: The Wild, Untold Story of Cannon Films, ערוץ Yes דוקו


מנחם גולן ז"ל ויורם גלובוס היו שני בני-דודים מישראל עם טירוף לקולנוע, שהצליחו לחדור להוליווד בדלת האחורית. עם הגרסה שלהם לחלום האמריקני, הם רכשו את המותג 'סרטי קאנון' והגדילו משמעותית את הפקת הסרטים, כך שהלוגו של החברה הופיע על אינספור סרטים בשנות ה-80. מ-1979 ועד 1989, גולן וגלובוס הוציאו יותר מ-120 סרטים שכללו נינג'ות, עירום, גיבורי פעולה, עלילות מופרכות וגם כמה רגעים של גאונות. עד הקריסה הגדולה. זהו סיפורם של צמד ישראלים ששינו את עולם הקולנוע. בימוי: מארק הארטלי. 107 דקות, ארה"ב/אוסטרליה, 2014. סרט מבדר ומסקרן, לא רק לחובבי קולנוע. ציון: 


22:30 מלפפון | Cucumber, ערוץ Yes Oh

לפרטים נוספים, ראו יום שני, 16 במרץ, 2015

23:15 בננה | Banana, ערוץ Yes Oh

לפרטים נוספים, ראו יום שני, 16 במרץ, 2015


מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !