צבי הנינג'ה, אם במנוסה, בלתי נשכחים 3
חדש בטלוויזיה - יום שישי, 29 במאי, 2015 / שי שגב

22:00 צבי הנינג'ה | Teenage Mutant Ninja Turtles, ערוץ Hot גולד


פנטזיית פעולה. איזה מזל יש לעיר ניו-יורק שצבי הנינג'ה יצאו מהביוב, כי רק העיוות המוזר של הטבע יכול להציל אותה מהאיום של מאסטר הנינג'ה, שרדר (טוהורו מסאמונה). מייגן פוקס ("רובוטריקים") היא כתבת עשויה ללא חת ו-וויל ארנט ("סרט לגו"), הוא הצלם הצמוד שלה. רק הם יכולים לסייע לצבי הנינג'ה הגיבורים ולשתק את שרדר המאיים. לכל צב יש כשרון משלו, וזה מה שמוסיף לסרט את ההומור הייחודי שלו. ג'וני נוקסוויל ("חרא סבא") בתפקיד מדבב אורח. בימוי: ג'ונתן ליבסמן. ארה"ב, 2014. הסרט אינו מבדר, וגם כתוב בצורה גרועה. עדיף להישאר עם זיכרונות שנות ה-80. ציון: 


22:00 אם במנוסה | Run for Your Life, ערוץ לייפטיים


סיפורה האמיתי של קתרין קותאו, שגילתה ביום בהיר אחד שבעלה החליט להתגרש ממנה בדרך מקורית והזמין רוצח שכיר. כשהבינה שהרשויות לא יכולות להגן עליה הברירה היחידה שניצבה בפניה הייתה לקחת את שתי ילדותיה ולברוח, להצטייר כחוטפת, וכך להפוך אותן לנמלטות מהחוק, או להרוג את בעלה. עם: איימי סמארט ("אפקט הפרפר"). ארה"ב, 2014.

22:00 בלתי נשכחים 3 | The Expendables 3, ערוץ Yes4


כוכבי הפעולה הגדולים והידועים מתאחדים בשלישית בסדרת האקשן האולטימטיבית. הפעם חבורת הלוחמים הוותיקים בהנהגת ברני רוס, עם כמה מגויסים חדשים (בהם גם הריסון פורד ו-ווסלי סנייפס), נכנסת לקרב ראש בראש מול סוחר נשק אכזר (מל גיבסון), שהיה בעבר שותפו של רוס בהקמת הצוות וכעת נחוש להשמיד אותם. שחקנים נוספים: סילבסטר סטאלון, ג'ייסון סטאת'ם, אנטוניו בנדרס, ארנולד שוורצנגר, ג'ט לי. במאי: פטריק יוז. ארה"ב, 2014. "
היצירה החדשה" שוברת שיאים של טיפשות עד כדי כך, שהסרט כמעט בלתי ניתן לצפייה, למרות הכוכבים הרבים שגוייסו למשימה. ציון: 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !