סודות בתי המלון 2, בת זונה
חדש בטלוויזיה - יום רביעי, 29 ביולי, 2015 / שי שגב

22:00 סודות בתי המלון 2 | Hotel Secrets 2, ערוץ 8


השחקן הבריטי, ריצ'רד אי גרנט ("עידן התמימות", "אחוזת דאונטון") חוזר למסע בין חדרי בתי המלון המפוארים בעולם, בודק מיהם האנשים המתאכסנים בהם ואילו סיפורים מסתתרים בין קירות החדרים. בכל פרק מבקר גרנט במלונותיה של עיר אחרת; מיאמי, הונג קונג, ברלין, ניו אורלינס, טוקיו וונציה. סדרה בת 6 פרקים, 50 דקות כל אחד. BBC, 2014.

22:00 בת זונה, ערוץ Yes דוקו


האמנית נירית אהרוני נלקחה כפעוטה מאֵם שהייתה נערה נרקומנית וזונה, ונמסרה לאימוץ. היום, כשהיא כבר אמא בעצמה, היא יוצאת למסע אפל, מטריד והופך קרביים, בעולמן של נשים שנפלו כנערות צעירות להרואין, לזנות ולחיי רחוב. רבות מהנשים הללו נכנסות להריונות לא מתוכננים, ילדיהן נלקחים מהן, והן אינן מצליחות להיחלץ ממעגל ההתמכרות שעל סף המוות. "בת זונה" הוא מעקב ארוך ואמיץ בן יותר משלוש שנים, שכולל סיטואציות מסמרות שיער אותן מתעדת נירית מבלי להסב מבט. תוך כדי המבט הישיר והמפלֵח הזה, היא מנסה גם להגיע לאמה הביולוגית ולמצוא תשובות לשאלות הזהות שלה עצמה. בימוי וצילום: נירית אהרוני. 110 דקות, ישראל, 2015. הסרט צולם בשחור לבן.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !