ילדים יוצרים סרטים / סרטים מהחיים, ליאון אל דנטה 2, נשמות תועות
חדש בטלוויזיה - יום שלישי, 29 בספטמבר, 2015 / שי שגב

11:00 ילדים יוצרים סרטים (לצופי Hot) / סרטים מהחיים (לצופי Yes), ערוץ הילדים

סרטים מהחיים


לכל ילד יש סיפור מיוחד, שהיה רוצה לשתף בו אחרים. במסגרת הפרויקט, מעניק ערוץ הילדים לילדים מכל רחבי הארץ את ההזדמנות ליצור סרטים פרי עמלם. הפרויקט הייחודי מלווה על ידי אנשי מקצוע, שיחד עם הילדים מפתחים את הרעיון, כותבים את התסריט, בוחרים שחקנים והופכים את הדמיון לסרט. חלק גדול מהפרויקט מוקדש לילדים ולקבוצות בפריפריה במטרה לתת במה ייחודית ומעשירה לעולמם הפנימי והסביבתי.

18:30 ליאון אל דנטה 2, ערוץ האוכל


עונה שנייה לתוכנית המקור המצליחה. השף לאון אלקלעי, יועץ קולינרי למסעדות רבות, מהבעלים של הרשת 'טוני וספה' ומומחה גדול באוכל איטלקי, מכניס את הצופים למטבח שלו ורוקח להם בכל תוכנית מנות איטלקיות מופלאות. ובתפריט הפעם: מרק שעועית טוסקני, ניוקי ערמונים בייתי, לינגוויני פסטו סיצילאנו עם פיסטוק חלבי, שוק טלה ברוטב שום, קלמרי ממולא שרימפס על פולנטה ויהיה גם מתוק: אגס שיכור בזביון וטורטה די נוצ'ה (עוגת אגוזים קלאסית).

22:00 נשמות תועות | I, Origin, ערוץ Yes3


זוכה פרס מיוחד בפסטיבל סאנדנס וזוכה הפרס הגדול בפסטיבל סיטג'ס. ביולוג החוקר את התפתחות העין האנושית, מתאהב באישה בעלת זוג עיניים שרודף אותו. אולם האהבה נקטעת בפתאומיות. תגלית מפתיעה שנים לאחר מכן מוציאה אותו למסע חוצה יבשות שיגרום לו לפקפק בחייו ובמחקרו. שחקנים: מייקל פיט ("החולמים"), בריט מרלינג ("כדור הארץ האחר"), סטיבן יון. במאי: מייק קאהיל ("כדור הארץ האחר"). ארה"ב, 2014. קאהיל נשאר במאי מסקרן, אך מי שראה את סרטיו הקודמים המרתקים, בוודאי כבר התרגל למניירות ולקלישאות. מעניין, אך אין חדש תחת השמש. ציון:
 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !