עולמם הסודי של גמדי הגינה, בית, עולם המבוגרים, חוטים נסתרים, פארקלנד, הנוקמים: מלחמת האינסוף, חמישים גוונים של שחרור, השוטר הטוב
חדש בטלוויזיה – יום שבת, 29 בדצמבר, 2018 / שי שגב

10:00 עולמם הסודי של גמדי הגינה | Sherlock Gnomes, ערוץ Yes5

לפרטים נוספים, ראו יום רביעי, 26 בדצמבר, 2018, בערוץ Yes VOD

21:30 חוטים נסתרים | Phantom Thread, ערוץ Yes VOD + ערוץ Yes1


מעצב אופנת עלית פרפקציוניסט, הזוכה להערצת הנשים החזקות בבריטניה, מתאהב במלצרית צעירה שהופכת להיות המוזה שלו. כאשר הוא מואס בקשר, היא מסרבת לוותר ובוחרת בפתרון קיצוני על מנת להשאיר אותו לצדה. שחקנים: דניאל דיי לואיס, לזלי מנוויל, ויקי קריפס. במאי: פול תומס אנדרסון. בריטניה, 2017. הסרט נטווה היטב בזכות הומור, רומנטיקה עדינה ומשחק מעולה של דיי לואיס. ציון:
 


22:00 פארקלנד | Parkland, ערוץ Hot Movies4


דרמת מסתורין היסטורית. הסרט משחזר כמעין דוקומנטרי את האירועים הכאוטיים שהתרחשו בבית החולים פארקלנד שבדאלאס, טקסס, ב-22 בנובמבר, 1963, היום בו התנקשו בנשיא ג'ון פ. קנדי. רופא צעיר וצוות האחיות בבית החולים מוצאים עצמם בלב הסערה כאשר עירם נופלת לתוהו של חוסר וודאות בעקבות רצח הנשיא האהוב. שחקנים: זאק אפרון, מרשה ג'יי הארדן, בילי בוב תורנטון, פול ג'יאמטי. במאי: פיטר לנדסמן. ארה"ב, 2013. מלבד כמה רגעים מרגשים, "פארקלנד" נע בכבדות ונראה יותר כמו דוקומנטרי בעל איכות מגזינית, מאשר סרט דרמה עם עלילה. ציון: 


22:00 הנוקמים: מלחמת האינסוף | Avengers: Infinity War, ערוץ Hot Movies1

לפרטים נוספים, ראו יום שישי, 28 בדצמבר, 2018, בשעה 22:00 בערוץ Yes VOD + ערוץ Yes2 + סלקום TV

22:00 חמישים גוונים של שחרור | Fifty Shades Freed, ערוץ Yes3

לפרטים נוספים, ראו יום שישי, 28 בדצמבר, 2018, בערוץ Yes VOD + ערוץ Hot VOD

השוטר הטוב | HaShoter HaTov, נטפליקס | Netflix


לפרטים נוספים, ראו יום שבת, 15 באוגוסט, 2015, בשעה 21:00 בערוץ Yes Comedy

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !