קובה אהובתי, מליפיסנט, צעצועים קטלניים, מהלך גורלי, זעם הטיטאנים
יום שישי, 30 בינואר 2015 / שי שגב

21:30 קובה אהובתי | Cuban Fury, ערוץ Yes1 


קומדיה רומנטית בניחוח לטיני. בתור נער, התאהב ברוס בריקודי הסלסה והחל להופיע כרקדן ואף לזכות בתחרויות ריקוד. אך ההצקות הבלתי פוסקות מהבריונים והחברים סביבו גרמה לו לוותר על החלום לרקוד. עשרים שנה לאחר שתלה את נעלי הריקוד, הבוסית החדשה והיפהפיה שלו מציתה מחדש את הלהט לכבוש את הרחבה לשחרר את חיית הריקודים שבו. שחקנים: ניק פרוסט ("מת על המתים"), רשידה ג'ונס ("סלסט וג'סי"), כריס או'דווד ("מסיבת רווקות"). במאי: ג'יימס גריפיתס. אנגליה, 2014. השחקנים הראשיים נהדרים, אך הסרט צפוי וכמות הצחוקים בסרט מאוד מוגבלת. ציון: 

22:00 מליפיסנט | Maleficent, ערוץ Hot גולד 


שובר קופות שהוא גרסה מעודכנת נוסח המאה ה-21 לאגדת היפהפייה הנרדמת, בכיכובה של אנג'לינה ג'ולי. פנטזיה אודות מליפיסנט, המובילה את יצורי הביצות למאבק במלך הנרי ובלוחמיו, שפלשו ליער השלו והקסום שלהם. כשצעיר בשם סטפן (שארלטו קופלי) גודע את כנפיה, המלך הנרי נותן לו כתשורה את בתו לאישה. השניים מביאים לעולם את אורורה (אלה פאנינג), הנסיכה שאינה מודעת לסכנה המרחפת מעליה. שחקנים נוספים: סם ריילי, אימלדה סטונטון, ג'ונו טמפל. בימוי: רוברט סטרומברג. אנגליה/ארה"ב, 2014. 
הישג קולנועי מרהיב ומרשים בעיקר בזכותה של היפהפיה המעופפת אנג'לינה ג'ולי, שכובשת את המסך – ואת הצופים. ציון: 

22:00 צעצועים קטלניים | The Toyman Killer, ערוץ לייפטיים 


מותחן אימה, שישאיר אותם דבוקים למסך, אם אי פעם בילדותם פחדתם שהצעצועים שלכם יתקיפו אתכם. פסיכיאטרית שמתבקשת להעריך את שפיותה של נערה עם הפרעה דו קוטבית, שבעה ימים לפני שהיא מוצאת להורג על רצח של שוטר. האם הנערה מזייפת את המחלה או שהיא באמת משוגעת? האם מנסים להפליל אותה? שחקנים: שרה קרטר ("שמיים נופלים") ומגדה אפאנוביץ' ("קפריקה"). בימוי: פרהאד מן. 85 דקות, ארה"ב, 2013.

22:00 מהלך גורלי | Pawn, ערוץ Yes4 


מותחן פשע. שלושה גברים חמושים שודדים דיינר השייך למאפייה. המטרה, מעבר לכסף, היא להניח יד על כונן סודי המכיל הוכחות לקשרים פליליים ושחיתויות בין המאפייה למשטרה. כשהשוד מסתבך, השודדים נתקעים בפנים עם בני ערובה, כשמבחוץ מאפיונרים ושוטרים מושחתים יעשו הכל כדי לתפוס אותם ולמנוע מהמידע המפליל להגיע לידיים הלא נכונות. שחקנים: פורסט וויטאקר, מייקל צ'יקליס ("המגן"), ריי ליוטה. במאי: דיוויד א. ארמסטרונג. ארה"ב, 2013. תסריט מבולבל ועלילה שלא סגורה על עצמה מביאה לסרט חסר מתח וקשה להבנה. ציון: 


22:00 זעם הטיטאנים | Wrath of the Titans, ערוץ Yes2 


אקשן עתיר אפקטים, מפלצות והרפתקאות. לאחר שהציל את העולם ופייס בין האלים ובני האדם בסרט "התנגשות הטיטאנים", פורש פרסאוס, בנו של האל זאוס, לחיי אבהות ודיג בכפר קטן. אבל מזימה מרושעת נוספת של הדס גורמת לו לחזור בעל כורחו לתפקיד הגיבור, לחבור אל אנדרומדה הלוחמת היפה ואל בנו של אל הים, ולצאת לעצור את האל הרשע ולהציל את זאוס. שחקנים: סם וורת'ינגטון ("אוואטר"), רוזמונד פייק ("נעלמת"), ליאם ניסן, רייף פיינס, ביל ניי. במאי: ג'ונתן ליבסמן. ארה"ב, 2012. מבחינה ויזואלית, הסרט יפה יותר מקודמו, אך מבחינת משחק, דיאלוגים מטופשים ועלילה קשה להבנה, עדיף כבר היה להסתפק בפרק הראשון בסדרה. ציון: 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !