אנני, לב הדרקון 3: קללת המכשף, שנה קשוחה מאוד, בחזית
חדש בטלוויזיה - יום שבת, 30 בינואר, 2016 / שי שגב

13:10 אנני | (Annie (2014, ערוץ Hot גולד + בשעה 17:00 בערוץ Yes5


דרמה מוזיקלית מושקעת. חידוש עליז לסרט משנות ה-70. אנני היא ילדה אופטימית שהוריה נטשו אותה עם היוולדה. בינתיים היא גדלה בניו יורק אצל האניגן, אם מאמצת בלתי נסבלת. נראה שהעתיד עומד להשתנות לטובה כאשר איש עסקים מצליח, המועמד לתפקיד ראש עיריית ניו יורק, מתלהב מאנני ומאזין לעצת יועציו לצרפה לקמפיין שלו. שחקנים: ג'יימי פוקס, קוונז'יין ואליס, רוז ביירן, קמרון דיאז, אדיוולה אקינויה-אגבאג'ה, ניקולט פייריני. בימוי: וויל גלאק. ארה"ב, 2014. העיבוד המודרני לקח סיפור חמוד ומילא אותו בקלישאות, צמר גפן מתוק ודבק נגרים, והוציא כל טיפת תוכן או מוסר שהיה בסרט הקודם. ציון:
 


18:35 לב הדרקון 3: קללת המכשף | Dragonheart 3: The Sorcerer's Curse, ערוץ Hot פאן


פנטזיית הרפתקאות על העולם המופלא של אבירים ודרקונים. גארט הוא אביר צעיר ויפה תואר, אשר יוצא לחפש אחר כוכב נופל שאמור להכיל זהב יקר ערך. להפתעתו הרבה הוא מגלה שורה של ביצי דרקונים ודרקון בשם דראגו. תחילה דראגו הדרקון נראה מפחיד, אולם לאחר שהוא מציל את חייו של גארט, השניים הופכים במהרה לחברי נפש. כעת הם חייבים לשתף פעולה כדי לנצח מכשף נורא ולעצור את שלטון הרוע שלו. בדרך גארט לומד את המשמעות האמיתית של תפקיד האביר. שחקנים: ג'וליאן מוריס, דומיניק מפהאם, כריסטופר פייבאנק, ג'יק קארן, בן קינגסלי. בימוי: קולין טיג. ארה"ב, 2015.

22:00 שנה קשוחה מאד | A Most Violent Year, ערוץ Yes4


אבל מוראלס הוא איש עסקים העומד לפני העסקה הגדולה של חייו. לאחר שמסר את המקדמה ונשארו לו 30 יום למסור את שאר הכסף, הכל נראה שעומד להתמוטט. צי המשאיות שלו נשדד פעם אחר פעם, חקירה על שחיתות נפתחת נגדו ושלל מתחריו עושים יד אחת כדי להכשילו. כאשר הוא עם הגב לקיר, צריך מוראלס להחליט, האם לוותר על עקרונותיו או על עסקיו וחלומותיו. שחקנים: אוסקר אייזק, ג'סיקה צ'סטיין, דייוויד אוילואו, אלברט ברוקס. במאי: ג'יי. סי. שנדור. ארה"ב, 2015. סרט אפל, מעורר מחשבה והמסקרנים ביותר שיצאו בשנה זו. משחק מצוין של אייזק. ציון:
 


22:00 בחזית | Homefront, ערוץ Hot גולד


מותחן פשע, שאת התסריט כתב לא פחות מאשר סילבסטר סטאלון. פיל בארקר הוא סוכן סמוי מבריק במחלק הסמים. הוא פורש מתפקידו לאחר עימות כושל עם סוחרי סמים, שבמהלכו נפגע ומת בן מפקדו. כיוון שהתאלמן מאשתו, הוא מחליט שטובת בתו הקטנה קודמת לכל ועובר איתה לעיירה קטנה ושלווה למראית העין. נער מתנכל לבתו במסגרת בית הספר, ולבארקר מתחוור שגם בעיירה רוחשת רשת ענפה, כוחנית ומאיימת של סוחרי סמים בראשות גייטור בודיין, שמפעילים מעבדת מת'. הוא יוצא למאבק חורמה בהם, אשר עלול לסכן את חייו ואת חיי בתו. שחקנים: ג'ייסון סטיית'ם, ג'יימס פרנקו, וינונה ריידר, קייט בוסוורת', מרקוס הסטר, קלנסי בראון. בימוי: גארי פלידר ("משחק המושבעים"). ארה"ב, 2013. משחק טוב של סטיית'ם, אך העלילה צפויה ולא מחדשת דבר לסוגת המותחנים. ציון:
 


22:00 ימים לבנים | Snow Cake, ערוץ לייפטיים

לפרטים נוספים, ראו יום שבת, 23 במאי, 2015, בשעה 20:10 בערוץ MGM

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !