גן עדן לנשים 2, הילדות של תעשיית הסקס, קשר דם
יום חמישי, 30 באפריל, 2015

22:00 גן עדן לנשים 2 | The Paradise 2, ערוץ 1


העונה ה-2 של סדרת המופת מבית ה-BBC. ספוילר - הפרק מתחיל כשנה לאחר מכן, הכלבו נאבק להתקיים ללא בעליו הכריזמטי מוריי. כעת הוא חזר ומתאחד עם דניז, אך השמחה שלהם חלפה במהרה, נוכח העובדה כי קתרין הופיעה עם בעלה החדש. באופן שנוי במחלוקת סוגר מוריי את הכלבו ליום ומקווה שיצליח לגרום להתעוררות נוספת בחגיגת פתיחה מחודשת, אך בטרם הפתיחה הגדולה מתגלים איומים וגילויים מדאיגים. העונה השנייה כוללת 8 פרקים , אורך כל פרק 50 דקות. בסדרה משחקים ג'ואנה וונדרהאם, אמון אליוט, ו-אליאן קסידי ("The Others"). 

22:00 הילדות של תעשיית הסקס | Children of The Sex Trade, ערוץ Yes דוקו


שתי אחיות צעירות מהפיליפינים, עוזרות לקציני משטרה אוסטרליים לשעבר להציל ילדות מסקס-ברים. למעלה מ-800,000 נשים וילדים עובדים בתעשיית הסקס בפיליפינים. השחיתות המשטרתית גורמת לאכיפת החוק בעניין להיות לא אפקטיבית. מישל בת ה-16 ומאריסול בת ה-19 סבלו כשהיו ילדות קטנות מניצול מיני של גברים זרים ועבדו בברים של סקס. עכשיו, תוך סיכון אמיתי לביטחונן, הן מתכננות עם שוטרים פדראליים אוסטרליים לשעבר מבצע עוקץ כדי להביא את האשמים לדין. בימוי: לואיג'י אקואיסטו. 58 דקות, אוסטרליה, 2014.

22:00 קשר דם | Bloodline, ערוץ Yes Oh


מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !