גאליס 7, מנהלי עסקאות, הארלן קובן: החמישיה
חדש בטלוויזיה - יום שני, 30 במאי, 2016 / שי שגב

14:25 גאליס 7 , ערוץ הילדים (לצופי Hot)


סדרת הנוער מגיעה לסיומה, בעונה מותחת ומרגשת ביותר נפרדים חברי הקאסט משנים של יחד. במסגרת העונה מגיעים בפעם האחרונה גיבורי הסדרה – דני, יונתן, ליעם, יולי, הוגו, דורי וחבריהם, למחנה גאליס. בעונה הזאת נגלה את כל התשובות לכל השאלות הפתוחות – מי המיועד האמיתי? האם הוא יצליח להציל את העולם? האם דני ויונתן ישובו ומה יעלה בגורל המחנה?

19:30 מנהלי עסקאות | Deal Makers, ערוץ CBS ריאליטי


סצנת הוינטג' ובתי העבוט של בריטניה פורחת, וברחבי הממלכה פריטים יקרי ערך משנים ידיים: מכוניות קלאסיות, עתיקות, ירושה, פריטים נדירים ויקרים - והרשימה עוד ארוכה. עם כל פריט מגיע סיפור, והון פוטנציאלי מחכה להיעשות. סדרה ומבדרת בעלת מבט מקרוב על תרבות וכלכלת 'סחר החליפין' עם התצוגה הרחבה ביותר על האנשים והפריטים המוזרים ביותר שתפגשו..

23:00 הארלן קובן: החמישיה | Harlan Coben's: The Five, ערוץ Yes Oh


נוכחות טלוויזיונית ראשונה לסופר ספרי המתח רבי המכר הארלן קובן, אחד מסופרי המתח הפופולאריים ביותר בישראל ובעולם, אשר לראשונה יצר סדרה מקורית (ולא עיבוד לספר שלו) במיוחד עבור רשת Sky הבריטית. מותחן מרתק ומרגש, בעלת כל המאפיינים מיצירותיו של קובן, הידוע בכתיבתו הממכרת והמלאה בטוויסטים עלילתיים. קובן יצר סיפור על חבורת ילדים המאוחדים על ידי תקרית נוראה. הם רדופים על ידי היעלמותו של ג'סי, אחיו הקטן של אחד מחבריהם, שנעלם לאחר שנהגו בו בבריונות בזמן שהיה בהשגחתם. עשרים שנה לאחר מכן, מארק (טום קאלן, "אחוזת דאונטון"), כעת בלש, מגלה שהדי.אן.איי. של ג'סי נמצא בזירת רצח. הוא חי ונמצא שם בחוץ, והחבורה נאלצת לחיות מחדש את עברם הטראומטי. את הסדרה כתב קובן יחד עם דני ברוקלהרסט ("לגדול בלי בושה"). סדרה בת 10 פרקים. ציון איי.אם.די.בי.: 7.3/10

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !