Suits 5, אשפה – פשוט תאכלו את זה, רופא להשכיר 7, בתוך הבועה 3, לילה מסוכן, קלי וקאל
חדש בטלוויזיה - יום שלישי, 30 ביוני, 2015 / שי שגב

21:15 Suits 5, ערוץ Yes דרמה


סדרת הלהיט של רשת USA חוזרת בעונה חמישית וחדשה. בסיום העונה הרביעית דונה עזבה את הארווי, עברה לעבוד אצל לואיס ליט, והשאירה את הארווי פגוע, מייק הציע לרייצ'ל נישואין וג'סיקה נותרה שבורת לב. ספוילר - אל העונה החדשה תצטרף השחקנית כריסטינה קול ("קזינו רויאל") שתגלם את ד"ר פולה אגרד, פסיכיאטרית בוגרת הרוורד המתמחה בייעוץ לארגונים יוקרתיים, שלה ולהארווי יהיה קו עלילה ארוך בהמשך העונה. חתונתם של מייק ורייצ'ל נדחית ומתעכבת בעקבות קשיים ובעיות שמערים אביה של רייצ'ל, וג'סיקה תתמקד בהצלת הפירמה שנמצאת כעת בראש סדר העדיפויות שלה.

21:55 אשפה - פשוט תאכלו את זה | Just Eat It, ערוץ 8


זוכה פרס חביב הקהל CPH:DOX 2014, זוכה פרסי הסרט והקהל Hotdocs 2014. האם הייתם מוכנים להתקיים רק ממזון המושלך לאשפה? לאחר שנדהמו לגלות את שווי המזון האכיל שנזרק בכל שנה לפח בעולם המערבי, החליטו יוצרי הסרט לבדוק אם יוכלו להתקיים במשך חצי שנה רק ממזון המושלך לאשפה על ידי רשתות השיווק. האינטרסים של יצרני המזון והמשווקים נשמר, בעוד אנו הצרכנים צורכים אריזות מזון מוכנות ומאמינים לתאריכי תפוגה. יוצרי הסרט מוכיחים כי הפתרון זמין והבחירה בידינו. קנדה, 2014.

22:00 רופא להשכיר 7 | Royal Pains 7, ערוץ Yes דרמה


הסדרה של רשת USA, חוזרת לעונה שביעית בכיכובו של האנק לוסון (מרק פוירסטין) הרופא החמוד והחכם שמשכיר את שרותיו המקצועיים לעשירי ההמפטונס. הסדרה חודשה כבר לעונה שמינית.

22:00 בתוך הבועה 3 | Under The Dome 3, ערוץ Yes אקשן


סדרת המתח-מסתורין של BS וחברת אמבלין, המבוססת על הרומן פרי עטו של סטיבן קינג, חוזרת בעונה חדשה. העונה השנייה הסתיימה במסע רצחני של ביג ג'ים, כשהוא רודף אחר ג'וליה וגו'ניור, בעוד בארבי וחבריו סוקרים את הלוע שבלע את מלאני, בנסיון לגלות אם הוא יוביל אל מחוץ לבועה. ספוילר - אל העונה החדשה יצטרפו מספר דמויות ושחקנים חדשים: מארג' הלגנברגר ("CSI") תצטרף בתפקיד אורח שמהותו עדיין לא ידועה, קיילי באנבורי ("מסובך"), תגלם את איב סינקלייר, אנתרופולוגית צעירה ויפהפייה שמגיעה לצ'סטר מיל באופן מסתורי, ובמהלך העונה יחשפו הפרטים באשר לאופן הגעתה, איך יתפתחו יחסיה עם בארבי והאם היא עתידה להפריד בינו לבין ג'וליה. דמותה גם תחשוף תשובות נוספות לגבי הסיבה שבגללה הבועה מכסה את העיר. אריק לה סאל ("ER") יצטרף בתפקיד ראשי ויגלם את הקטור מרטין, מנכ"ל חסר רחמים בחברת אנרגיה בבעלות אביו של בארבי.

22:00 לילה מסוכן | Deliver Us From Evil, ערוץ Yes2


מותחן על טבעי, המבוסס על אירועים אמיתיים. שוטר מסור ובעל משפחה מקבל לחקור סדרת פשעים מטרידים ומשונים במיוחד, שנראה שכוח על טבעי מעורב בהם. הוא נאלץ לשתף פעולה עם כומר צעיר, ויחד הם מגלים עולם שטני שעלול עוד להגיע אל סף ביתם. שחקנים: אריק באנה, אדגר רמירז ("קרלוס"), ג'ואל מקהייל ("קומיוניטי"). במאי: סקוט דריקסון. ארה"ב, 2014. הסרט אכן מפחיד ומקפיץ, אך חסר כל מקוריות או עניין. ציון:
 


22:00 קלי וקאל | Kelly & Cal, ערוץ Yes3


קלי (ג'ולייט לואיס באחד מתפקידיה הטובים ביותר) היא אימא צעירה שעדיין מנסה לעשות את המעבר בין הרוקרית המגניבה שהייתה לעקרת הבית מהפרברים. בתוך השגרה היא מפתחת קשר עם נער מתבגר הגר בסמיכות אליה, שתאונה שיתקה את שתי רגליו. שתי הנפשות האבודות האלו מוצאות הבנה זו בזה, אבל גם לכך יש מחיר. שחקנים נוספים: ג'וני ווסטון, ג'וש הופקינס ("קוגר טאון"), סיביל שפרד. במאית: ג'ן מקגאוון. ארה"ב, 2014. תענוג קולנועי לאוהבי רוק וגראנג', בדרמה מלאת אופי ומשחק נהדר של לואיס. ציון:
 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !