לואי ת'רו וכלבי לוס אנג'לס, על הספסל
חדש בטלוויזיה - יום רביעי, 30 בספטמבר, 2015 / שי שגב

22:00 לואי ת'רו וכלבי לוס אנג'לס | Louis Theroux: Dogs of LA, ערוץ 8


לוס אנג'לס היא ביתם של יותר מרבע מיליון כלבים, החל מאלה המטופחים של בברלי הילס ועד הפיטבולס של הגטאות. לואי צולל לתוך העולם הביזארי של כלבי ל"א, ופוגש את האנשים שחייהם סובבים סביב אוכלוסיית הכלבים הענקית.

22:30 על הספסל | Benched, ערוץ Hot קומדי סנטרל


אלייז'ה קופ ("סקראבס") וג'יי הרינגטון ("עדיף בלי טד") בקומדיה המשפטית של מארק גורדון ("האנטומיה של גריי"), שעוקבת אחר עורכת דין בכירה שמוצאת את עצמה בעולם האפור וההפכפך של הסנגוריה הציבורית. במרכז העלילה ניצבת נינה וויטלי (קופ), עורכת דין חרוצה ומלאת אמביציה, שויתרה על הכל בטיפוסה לצמרת התאגידים. כשנינה לא מקבלת קידום במשרד הנחשב בו עובדת, ובמקביל מגלה שארוסה לשעבר מתחתן – היא חווה התמוטטות עצבים פומבית. כתוצאה מכך, היא מורחקת מעולם התאגידים והמקום היחיד שמוכן לקבל אותה הוא הסנגוריה הציבורית, ביתם של עורכי הדין האנדרדוגים. שם מתהפך עולמה של נינה, כשהיא מגלה שהחוק לא כל כך הוגן כפי שהאמינה, ושהמערכת פגומה פחות או יותר כמו חייה האישיים. ציון איי.אם.די.בי.: 7.2/10, טי.וי.קום: 7/10, עגבניות רקובות: 67%/100%, מטה-קריטיק: 63/100

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !