בונז 10, תפוזים ושמש, סארו - הדרך הביתה, ג'ק ריאן: גיוס הצללים
חדש בטלוויזיה - יום שבת, 30 בספטמבר, 2017 / שי שגב

20:15 בונז 10 | 10 Bones, ערוץ Hot זון


הדרמה הקומית של רשת Fox הפכה לדרמה עם מספר הפרקים הרב ביותר שהופקה על ידי אולפני פוקס המאה ה-20, והבטיחה את חידושה לשתי עונות נוספות. ספוילר - העונה העשירית, שכוללת גם את פרק המאתיים, שכולו מחווה ל-אלפרד היצ'קוק ולהוליווד של שנות החמישים, נפתחת כשהצוות נאלץ להתמודד עם מותו של אחד מחבריו הוותיקים. בעודם מנסים לפתור את התעלומה, בות' פוגש סוכן FBI חדש שנשלח לעבוד תחתיו. 

21:45 סארו - הדרך הביתה | Lion, ערוץ Yes1 + בשעה 22:00 בערוץ Hot גולד 


דרמה מרגשת שהייתה מועמדת לפרס האוסקר לסרט הטוב ביותר. סיפורו האמיתי של סארו - שנולד בכפר הודי בתחילת שנות השמונים לאם חד הורית ענייה. הוא מעריץ את אחיו הגדול ומתלווה אליו לכל מקום. עד שלילה אחד הוא נאבד ברכבת ונותר לבד. אחרי תלאות רבות, משפחה אוסטרלית נחמדה מאמצת אותו ושנים לאחר מכן כגבר בוגר, הוא מחליט לצאת למשימה הבלתי אפשרית: לאתר את כפר ילדותו, ממנו נעלם כילד קטן ולגלות מה עלה בגורלה של משפחתו הביולוגית. שחקנים: ניקול קידמן, דב פאטל. במאי: גארת' דיוויס. אוסטרליה, 2016. 
בידור קולנועי משכנע – הסרט אנרגטי, מרגש ונבנה בחוכמה • המשחק המצוין והצילום החד מוציאים את האנושיות הטובה שבכל אחת ואחד מאיתנו. ציון: 

22:00 תפוזים ושמש | Oranges and Sunshine, ערוץ לייפטיים


סיפורה האמיתי של מרגרט המפריס, עובדת סוציאלית מהעיר נוטינגהם, אשר חשפה סקנדל בממדים בינלאומיים אודות ילדים עניים שהוגלו על ידי הממשלה הבריטית למדינות כמו קנדה ואוסטרליה. לילדים הובטחו חיים מאושרים של 'שמש ותפוזים', אך במציאות קיבלו חיי ייסורים ועבודת פרך במוסדות שנויים במחלוקת. שחקנים: אמילי ווטסון. בימוי: ג'ים לואץ'. אנגליה, 2010. בימוי איטי ומשחק נהדר של ווטסון מביאים סיפור אמיתי, אם כי קצת קלישאתי, באופן מרגש ומלמד. ציון:
 


22:05 ג'ק ריאן: גיוס הצללים | Jack Ryan: Shadow Recruit, ערוץ Yes4

לפרטים נוספים, ראו יום שישי, 06 בפברואר, 2015, בשעה 22:00 בערוץ Hot גולד

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !