וורן בייטי: אובססיה הוליוודית, צוות עקרב 2
חדש בטלוויזיה – יום שני, 30 בנובמבר, 2015 / שי שגב

22:00 וורן בייטי: אובססיה הוליוודית | Warren Beatty: Hollywood Obsession, ערוץ 8


וורן בייטי הוא אחת הדמויות השאפתניות בתולדות הוליווד ומסוג האנשים שאינם יודעים שובע, לאחר שכבש את מקומו כאחד הסופר-סטארים הגדולים שנראו על המסך הגדול, הפך למפיק מצליח, אחר כך לתסריטאי ולבסוף לבמאי זוכה אוסקר. בייטי, לצד אורסון וולס, הוא היחיד בהוליווד שהיה מועמד לאוסקר בכל ארבע הקטגוריות (שחקן ראשי, בימוי, הפקה, תסריט). הוא התחיל את דרכו בהוליווד הישנה ועבר בחלקלקות לעידן שוברי הקופות של היום. בנקודת זמן מסוימת אף שקל לרוץ לנשיאות ארה"ב (בשנת 2000). מר הוליווד זכה לתהילת עולם והיה למיליונר כבר בגיל 30. למרות הצלחתו והכוח האדיר שצבר בהוליווד, הוא לא ויתר על שאיפותיו האמנותיות, ובנחישות ראויה לציון ידע כיצד להשתמש במערכת כדי להגשים את כולן. זהו סיפורו של בייטי בדרכו לצמרת הוליווד. ARTE ,2015.

22:00 צוות עקרב 2 | Scorpion 2, ערוץ Yes אקשן


דרמת האקשן הקומית המבוססת באופן חופשי על חייו של מומחה המחשבים המבריק, וולטר אובראיין, שבה בעונה שנייה. ספוילר - בפתיחת העונה החדשה, מנהלה החדש של המחלקה מאחד את הצוות כשלווין גרעיני רוסי מועף ממסלולו, ויש להסיט אותו לפני שיתפוצץ מעל קליפורניה. וולטר ופייג' צריכים להתמודד עם רגשותיהם אחד לשניה, לאחר שמצלמות בית החולים חושפות שפייג' נישקה את וולטר.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !