ארתור 16, פט-שופ, מזל"ט, הארי המזוהם, משפחה וצרות אחרות 2
חדש בטלוויזיה - יום ראשון, 31 במאי, 2015 / שי שגב

15:50 ארתור 16 | Arthur 16, ערוץ הילדים


הסדרה חוזרת בעונה חדשה. ארתור, שהצליח לרתק מיליוני ילדים ברחבי העולם למעלה מ-18 שנה, חוזר עם הרפתקאות חדשות ומותחות. ארתור וחבריו, מתמודדים בכל פרק עם בעיות האופייניות לילדים בני גילם, מציעים פתרונות ובנוסף מלמדים את הצופים הצעירים מוסר השכל אודות חברות, משפחה, כבוד ונתינה.

16:15 פט-שופ | Littlest Pet Shop, ערוץ הילדים


עונה חדשה לאנימציה. בליית הצעירה, שעברה עם אביה לדירה השוכנת מעל חנות חיות, גילתה כי היא מבינה את בעלי החיים ומסוגלת לדבר עמם. בליית וחיות המחמד השוכנים בחנות הופכים לחברים הטובים ביותר ומבלים את כל זמנם הפנוי יחד. תצטרפו להרפתקה המופלאה של בליית ואולי גם אתם תלמדו לדבר את שפת החיות.

22:00 מזל"ט | Drone, ערוץ 8


חשיפה של מלחמת המזל"ט הסודית של ה-CIA, החל משלבי הגיוס של טייסים צעירים בכנסי משחקים ועד למנהיגי העולם הנותנים אור ירוק לאותם טייסים לעסוק בתכנית הגדולה ביותר בהיסטוריה לסיכול ממוקד. זהו מסע לתוך השינוי שעולם המלחמות עובר בעקבות המזל"טים, בשילוב סיפורים אינטימיים מהמלחמה בטרור, תיעוד חייהם של אלו החיים תחת מזל"טים בפקיסטן ועל אלו המוכנים לקום נגד הפרות של זכויות אזרח ולהילחם על שקיפות, אחריות וצדק ולהיאבק בהרג באמצעות ג'ויסטיקים בארה"ב. נורבגיה, 2014.

22:00 הארי המזוהם | Dirty Harry, ערוץ Yes3


שוטר חסר מעצורים היוצא למרדף אחר צלף בסן פרנסיסקו, הניב שורות שנכנסו לפנתיאון הקולנוע, כגון 'האם אתה מרגיש בר מזל, פרחח?' ו-'קדימה. עשה לי את היום'. המקרה האמיתי עליו הוא מבוסס נתן השראה גם לסרט "זודיאק" של דייויד פינצ'ר. שחקנים: קלינט איסטווד, ג'ון ורנון, אנדרו רובינסון. במאי: דון סיגל. ארה"ב, 1971. אלים, משעשע, מעט מיושן, אך לאוהבי הסוגה מובטחת הנאה צרופה. ציון:
 


22:00 משפחה וצרות אחרות Mount Pleasant 2 | 2, ערוץ Yes דרמה


עונה חדשה לדרמה הקומית החמודה העוסקת בחיי היום יום של ליסה (סאלי לינדזי) ודן (ראיין דניאל), הוריה ושכניהם.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !