בתוך הבית הלבן של אובמה, המרוץ לבית הלבן
חדש בטלוויזיה – יום שני, 31 באוקטובר, 2016 / שי שגב

22:00 בתוך הבית הלבן של אובמה | Inside Obama's White House, ערוץ 8


עבור מיליוני אנשים ברחבי העולם, בחירתו של ברק אובמה לנשיאות סימנה עידן חדש של תקווה. בארבעת פרקי הסדרה מתארים מקורביו של אובמה, והנשיא עצמו, כיצד ניסה לעצב עתיד חדש לאמריקה. כל פרק מתמקד באספקט אחר של תקופת כהונתו. החל מהבעיות איתן נאלץ להתמודד עם כניסתו לתפקיד, דרך החתחתים שהוא ויועציו עברו בתהליך גיבוש הצעת החוק לקראת רפורמת הבריאות, המהלכים של אובמה במזרח התיכון ועד לאתגרים שעמדו בפניו לקראת התמודדותו על חידוש כהונתו כנשיא: הפיקוח על הנשק האישי, סבסוד אמצעי מניעה, זכויות הומוסקסואלים, מהומות גזע, וזכויות מהגרים. BBC, 2016. סדרה בת 4 פרקים.

23:00 המרוץ לבית הלבן | Race for the White House, ערוץ 8


הסדרה, בהפקתו ובקריינות השחקן קווין ספייסי, עוקבת אחרי הבחירות לנשיאות בארה"ב, לאורך ההיסטוריה, ומתמקדמת בדמויות בולטות ובמסעי הבחירות שלהם. ששת פרקי הסדרה כוללים קטעי ארכיון שטרם נראו וראיונות ושחזורים דרמטיים המספרים את מסעם של המועמדים האייקוניים לנשיאות. החל מנאומים סוחפים וכלה בטריקים מלוכלכים, הסדרה חושפת את הדרמה מאחורי הקלעים וכיצד ההיסטוריה משפיעה על הפוליטיקה של היום. ארה"ב, 2016. סדרה בת 6 פרקים.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !