מאחורי הקלעים - בכורות, חתונות ופרסים

כל מה שחדש בעולם הקולנוע: בכורות, צילומים, הפקות חדשות, שחור לבן והרבה צהוב / שי שגב

"בין כוכבים" ממריא עם 1.5 מיליון דולר

מגזין וריאטי מדווח, כי הסרט "בין כוכבים" מוכן לקראת העימות עם הסרט "גיבור גדול 6". האודיסיאה בחלל של כריסטופר נולאן הכניסה יותר מ-1.5 מיליון דולר לאחר הקרנה מוקדמת במספר מצומצם של בתי קולנוע. חברת פרמאונט, מפיצת הסרט בארצות הברית, שחררה את סרט המדע בדיוני בכ-240 בתי קולנוע במהלך השבוע, כש-41 מתוכם באולמות IMAX. במהלך סוף השבוע הקרוב, ההקרנות תתרחבנה לכ-3,500 אולמות קולנוע, כש-369 מתוכם הם בעצם אולמות IMAX. על פי חזון המפיקים, הסרט צפוי לגרוף כ-55 מיליון דולר בסוף שבוע זה, ועוד כ-58 מיליון דולר בימי החול של שבוע הבא. עם זאת, צפוי דו קרב, כיוון שגם אולפני וולט דיסני משיקים את "גיבור גדול 6", אשר אמנם פונה לקהל צופים צעיר יותר, אולם צפוי להכניס כ-55 מיליון דולר, לאחר הקרנות על כ-3,761 מסכי קולנוע. ברגע שאבק הכוכבים יתפזר, נדע מי שבר את הקופה. תקציב ההפקה של שני סרטים אלו עמד על כ-165 מיליון דולר.

"בין כוכבים" - עכשיו בבתי הקולנוע

שרלוק הולמס / בנדיקט קאמברבאץ' מתחתן

מגזין פיפל מדווח, כי כוכב "שרלוק הולמס" ו-"12 שנים של עבדות", בנדיקט קאמברבאץ' הודיע לעולם על ארוסיו בשיטה המסורתית: הוציא מכתב אירוסין למשפחתו ולמכריו. קאמברבאץ' – בן 38, עומד להתחתן עם סופי האנטר – בת 36. ההודעה שפורסמה גם בעיתון בריטי מוביל מזכירה באופן לקוני למדי את ארוסיהם של הזוג. נכון למועד פרסום ידיעה זו, לא צוין מועד החתונה. ניכר כי הזוג הכיר במהלך הצילומים לסרט אודות חוקר הטבע, צ'ארלס דרווין, "Burlesque Fairytales" משנת 2009. סוכניו של קאמברבאץ' לא הוסיפו מידע נוסף, מלבד ברכות לזוג המאושר.

ספייסי ושאנון יככבו ב"אלוויס וניקסון"

מגזין אנטרטיינמנט וויקלי מדווח, כי השחקן קווין ספייסי חוזר לבית הלבן ולוקח איתו את מייקל שאנון. כוכב "בית הקלפים" יגלם את הנשיא ניקסון, ומולו שאנון ("אימפריית הפשע") יגלם את אלוויס בסרט "אלוויס וניקסון". הסרט – אשר יבוים על ידי במאית "אהבה, שנאה ומה שביניהן", ליזה ג'ונסון, משחזר את הפגישה ההיסטורית בין השניים, שהתרחשה ב-21 בדצמבר, 1970. באותו מועד, אגדת המוזיקה הגיעה לפגישה עם הנשיא, וזאת כדי שניקסון ישביע את הזמר כסוכן פדראלי סמוי. זה המידע היחיד שחולץ עד כה אודות עלילת הסרט.

מקדימים את קוסטנר כדי שיתמודד לאוסקר

עיתון הוליווד ריפורטר מדווח, כי סרט הדרמה בכיכובם של קווין קוסטנר ואוקטביה ספנסר, "שחור ולבן", יושק באופן מצומצם ב-3 בדצמבר, 2014, וזאת כדי שיעמוד בתנאים המקדימים להתמודדות על הרשימה הקצרה לפרסי האקדמיה האמריקנית. הסרט ירוץ במשך כשבוע במהלך דצמבר, אם כי ההפצה הרשמית של הסרט מתוכננת ל-23 בינואר, 2015. הסרט שבוים על ידי מייק בינדר ("שמור עליי") מתמקד בסבא (קוסטנר) שנכנס למאבק משפטי עם סבתא (ספנסר) של נכדתו האפרו-אמריקנית. הסרט ערך את בכורתו בפסטיבל הסרטים של טורונטו ושם החל ליצור את הבאזז לקראת עונת הפרסים.